Настінний кований годинник Meridians/Кованые настенные часы Меридианс

- В наличии
14 700 ₴
+380 (96) 000-02-49
- +380 (93) 000-02-49
- +380 (66) 000-02-49
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Настінний годинник Meridians - наша пропозиція любителям мінімалізму. Відкритий циферблат, плавні лінії просто прекрасні. Годинники дійсно схожі на меридіани навколо земної кулі. Або навколо часу?
Ви зможете повісити їх в невеликій вітальні або офісі. Аксесуар виконаний з металу, який символізує успіх у фінансових питаннях, достаток і грошове, і духовне багатство. Діаметр годинника 70 см.
А як щодо того, щоб подарувати Meridians близькому друга або діловому партнеру? Дуже символічний і елегантний подарунок.
Годинник ручної роботи. Надійний кварцовий механізм забезпечить тривалу та точну роботу годинника.
| Дополнительные характеристики часов | |
|---|---|
| Барометр | Нет |
| Лунный календарь | Нет |
| Маятник | нет |
| Подсветка | Нет |
| Термометр | Нет |
| Габаритные размеры часов | |
| Вес | 10 кг |
| Высота | 180 мм |
| Диаметр | 700 мм |
| Основные | |
| Индикация времени | Стрелочная |
| Радио | Нет |
| Тип механизма | Кварцевый |
| Тип часов | Настенные |
| Форма | Круглая |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантийный срок | 12 |
| Цвет корпуса | Графіт |
- Цена: 14 700 ₴







