Настінний кований годинник Rush/Кованые настенные часы Раш

- В наличии
12 180 ₴
+380 (96) 000-02-49
- +380 (93) 000-02-49
- +380 (66) 000-02-49
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Годинники Rush - це стиль лофт, який неймовірно популярний сьогодні. Якщо ви любите сучасну класику, неодмінно зверніть на них свою увагу.
Чіткі лінії надають годиннику елегантність, а матеріал, з якого вони виготовлені, роблять їх справжнім витвором мистецтва. Це безумовно яскравий і стильний аксесуар, який буде перетягувати до себе увагу - в інтер'єрі годинник виглядають дуже гармонійно.
Годинник має сучасний, точний механізм, який працює практично безшумно. Ви тільки здивуєтеся як довго цей предмет інтер'єру прослужить вам!
Годинник ручної роботи. Надійний кварцовий механізм забезпечить тривалу та точну роботу годинника.
| Дополнительные характеристики часов | |
|---|---|
| Барометр | Нет |
| Лунный календарь | Нет |
| Маятник | нет |
| Подсветка | Нет |
| Термометр | Нет |
| Габаритные размеры часов | |
| Вес | 14 кг |
| Высота | 520 мм |
| Глубина | 95 мм |
| Ширина | 520 мм |
| Основные | |
| Индикация времени | Стрелочная |
| Радио | Нет |
| Тип механизма | Кварцевый |
| Тип часов | Настенные |
| Форма | Квадратная |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантийный срок | 12 |
| Цвет корпуса | Мідь |
- Цена: 12 180 ₴








