Настінний кований годинник Sticks/Кованые настенные часы Стикс

- В наличии
14 700 ₴
+380 (96) 000-02-49
- +380 (93) 000-02-49
- +380 (66) 000-02-49
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Дизайнерські настінні годинники Sticks говорять самі про себе вже своєю назвою. Подивіться на їх конструкцію - справжній хаос в металі.
Ваш інтер'єр прийме такий аксесуар. Вони додадуть приміщенню особливий лиск і оригінальність. Покриття годинника - мідь. Годинники кожному вашому гостю скажуть про ваш вишуканий смак.
Незважаючи на безладні лінії, циферблат відмінно видно. Чіткі стрілки. Стиль і простота в найскладнішому виконанні. Оригінальні годинники Sticks - приголомшливий аксесуар для тих людей, які люблять експерименти, впевнені в собі, готові міняти інтер'єр.
Годинник ручної роботи. Надійний кварцовий механізм забезпечить тривалу та точну роботу годинника.
| Дополнительные характеристики часов | |
|---|---|
| Барометр | Нет |
| Лунный календарь | Нет |
| Маятник | нет |
| Подсветка | Нет |
| Термометр | Нет |
| Габаритные размеры часов | |
| Вес | 19 кг |
| Глубина | 40 мм |
| Диаметр | 80 мм |
| Основные | |
| Индикация времени | Стрелочная |
| Радио | Нет |
| Тип механизма | Кварцевый |
| Тип часов | Настенные |
| Форма | Круглая |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантийный срок | 12 |
| Цвет корпуса | Мідь |
- Цена: 14 700 ₴





