Настінний кований годинник Space/Кованые настенные часы Спейс

- В наличии
14 700 ₴
- +380 (93) 000-02-49
- +380 (66) 000-02-49
Наші годинники - улюблений аксесуар всіх наших клієнтів. У нашому каталозі багато моделей, які об'єднує одне - якість, надійний механізм, унікальний дизайн.
Space - це сучасні настінні годинники з металу. Цей кований аксесуар розміром 82 х 63 х 7,5 см виконаний в обробці графіт. Годинник виконаний у формі двох орбіт з обертовими на них планетами. Овал неправильної форми надає годиннику неповторність і вишуканість.
Цифр на годиннику немає, тільки мінімалістичні точки. Цей годинник можна повісити в будь-якому приміщенні - в спальні, вітальні, дитячій. Для комерційних приміщень аксесуар теж ідеально підійде - створить концепцію і допоможе підтримати гармонійність всього інтер'єру.
Годинник ручної роботи. Надійний кварцовий механізм забезпечить тривалу та точну роботу годинника.
| Дополнительные характеристики часов | |
|---|---|
| Барометр | Нет |
| Лунный календарь | Нет |
| Маятник | нет |
| Подсветка | Нет |
| Термометр | Нет |
| Габаритные размеры часов | |
| Вес | 8.5 кг |
| Высота | 630 мм |
| Глубина | 75 мм |
| Ширина | 820 мм |
| Основные | |
| Индикация времени | Стрелочная |
| Радио | Нет |
| Тип механизма | Кварцевый |
| Тип часов | Настенные |
| Форма | Круглая |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантийный срок | 12 |
- Цена: 14 700 ₴







