Настінний кований годинник Atom/Кованые настенные часы Атом

- В наличии
14 700 ₴
+380 (96) 000-02-49
- +380 (93) 000-02-49
- +380 (66) 000-02-49
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Мабуть, самий незвичайний дизайн з усієї нашої колекції. Годинники Atom з покриттям з міді і розміром 86 x 63 x 13 см повинні займати саме видне місце в вашому інтер'єрі. Повісьте їх в кабінеті, і вони вкажуть на ваш ідеальний смак і приголомшливе почуття стилю.
Зверніть увагу на їх форму і виконання. Овальний циферблат з металевими сферами. Витончені стрілки, закріплені на півсфері. Все дуже елегантно і сучасно.
Годинники Atom - гідна альтернатива звичайним годинником. Високоякісні матеріали поєднуються з чудовим, точним механізмом. Все геніальне просто, чи не так? Просто, як атом.
Годинник ручної роботи. Надійний кварцовий механізм забезпечить тривалу та точну роботу годинника.
| Дополнительные характеристики часов | |
|---|---|
| Барометр | Нет |
| Лунный календарь | Нет |
| Маятник | нет |
| Подсветка | Нет |
| Термометр | Нет |
| Габаритные размеры часов | |
| Вес | 9.5 кг |
| Высота | 630 мм |
| Глубина | 130 мм |
| Ширина | 860 мм |
| Основные | |
| Индикация времени | Стрелочная |
| Радио | Нет |
| Тип механизма | Кварцевый |
| Тип часов | Настенные |
| Форма | Овальная |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантийный срок | 12 |
- Цена: 14 700 ₴




