Настінний кований годинник Crystal/Кованые настенные часы Кристал

- В наличии
12 180 ₴
- +380 (93) 000-02-49
- +380 (66) 000-02-49
Годинники Crystal - це унікальне поєднання стилю, краси, витонченості, величі і неперевершеної якості. Вони одночасно розкішні і лаконічні, тому прикрасять будинок в будь-якому стилі, підійдуть для вітальні або офісу. А щоб вони ще гармонійніше влилися в інтер'єр кімнати, ми пропонуємо кілька покриттів на вибір: мідь, нікель глянець, графіт, золото-глянець.
Цим годинникам судилося стати родзинкою, ключовим аксесуаром, просто і ненав'язливо залучаючи увагу кожного, хто входить в будинок. Вони заворожують плавними лініями, металевим глянцевим блиском, сяйвом невеликих кристалів, які вдало замінили нудні цифри на циферблаті.
Годинники Crystal оригінальні і незвичайні, так як виконані нашими майстрами вручну по кресленнях художника-архітектора з необмеженою фантазією. Вибирайте Crystal і доторкніться до справжнього мистецтва!
Годинник ручної роботи. Надійний кварцовий механізм забезпечить тривалу та точну роботу годинника.
| Дополнительные характеристики часов | |
|---|---|
| Барометр | Нет |
| Лунный календарь | Нет |
| Маятник | нет |
| Подсветка | Нет |
| Термометр | Нет |
| Габаритные размеры часов | |
| Вес | 3 кг |
| Глубина | 3 мм |
| Диаметр | 70 мм |
| Основные | |
| Индикация времени | Стрелочная |
| Радио | Нет |
| Тип механизма | Кварцевый |
| Тип часов | Настенные |
| Форма | Круглая |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 3 |
| Гарантийный срок | 12 |
| колір | Графіт |
- Цена: 12 180 ₴







