Стол обеденный Спот в стиле Лофт Loft

Доставка=0
- В наличии
- Код: 014022
от 6 420 ₴
+380 (96) 000-02-49
- +380 (93) 000-02-49
- +380 (66) 000-02-49
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Стіл обідній Спот

Розміри столу:
- висота - 750 мм
- ширина - 1290 мм
- глибина - 750 мм
- висота - 750 мм
- ширина 1710 мм
- глибина - 800 мм
- каркас-метал 60х60 мм, 80х40 мм
- стільниця ДСП
- розміри деталей з ДСП: 1290х750х32 - 1шт, або 1710х800х32 - 1шт
- форма столу: прямокутна
Колір покриття каркаса виробу:

У виробництві використовується ДСП високої якості виробника SWISSPAN колекція NATUR.
В наявності наступні кольори:


Фурнітура для ніжок столу
Дана пластикова ніжка має регулювання по висоті, що актуально при нерівних поверхнях.
Безкоштовна доставка на склад Нової пошти!!!
Весь вантаж страхується на його повну вартість. Рекламації з боку перевізника Нової Пошти вирішуються протягом одного дня, ці випадки зустрічаються досить рідко, тому що продукція нашої фабрики добре упаковується і обриштовується на Новій Поштою дерев'яним каркасом. Що стосується фабричного браку, він мінімізований, і якщо таке трапляється - усувається за наш рахунок в найкоротші терміни.
Країна виробник - Україна
Гарантійний термін - 18міс.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Металл-дизайн |
| Гарантийный срок | 18 мес |
| Страна производитель | Украина |
| Форма стола | Прямоугольный |
| Состояние | Новое |
| Количество колесиков | 1 |
| Форма столешницы | прямоугольная |
| Габаритные размеры стола | |
| Высота стола | 750 мм |
| Ширина стола | 750 мм |
| Длина стола | 1290 мм |
| Материал изготовления стола | |
| Каркас, ножки | металл |
| Габаритные размеры столика | |
| Длина столика | 129 |
| Глубина столика | 750 |
| Высота столика | 750 |
| Пользовательские характеристики | |
| Материал | металл/сталь |
| Столешница | ЛДСП |
| Виберіть розмір: | 75х129 см |
| Колір ніжок | чорний бархат |
- Цена: от 6 420 ₴




