Стол обеденный Спот Оверхед в стиле Лофт Loft

Доставка=0
- В наличии
- Код: 014023
от 6 050 ₴
+380 (96) 000-02-49
- +380 (93) 000-02-49
- +380 (66) 000-02-49
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Стіл обідній Спот Оверхед

Розміри столу:
- висота - 750 мм
- ширина - 1150 мм
- глибина - 750 мм
- висота - 750 мм
- ширина - 1550 мм
- глибина - 800 мм
- каркас-метал
- стільниця ДСП
- розміри деталей з ДСП: 1150х750х32 - 1шт, або 1550х800х32 - 1шт
- форма столу: прямокутна
Колір покриття каркаса виробу:

У виробництві використовується ДСП високої якості виробника SWISSPAN колекція NATUR.
В наявності наступні кольори:


Фурнітура для ніжок столу
Дана пластикова ніжка має регулювання по висоті, що актуально при нерівних поверхнях.
Безкоштовна доставка на склад Нової пошти !!!
Весь вантаж страхується на його повну вартість. Рекламації з боку перевізника Нової Пошти вирішуються протягом одного дня, ці випадки зустрічаються досить рідко, тому що продукція нашої фабрики добре упаковується і обриштовується на Новій Поштою дерев'яним каркасом. Що стосується фабричного браку, він мінімізований, і якщо таке трапляється - усувається за наш рахунок в найкоротші терміни.
Країна виробник - Україна
Гарантійний термін - 18міс.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Металл-дизайн |
| Гарантийный срок | 18 мес |
| Страна производитель | Украина |
| Форма стола | Прямоугольный |
| Состояние | Новое |
| Количество колесиков | 1 |
| Форма столешницы | прямоугольная |
| Габаритные размеры стола | |
| Высота стола | 750 мм |
| Ширина стола | 750 мм |
| Длина стола | 1150 мм |
| Материал изготовления стола | |
| Каркас, ножки | металл |
| Габаритные размеры столика | |
| Длина столика | 115 |
| Глубина столика | 750 |
| Высота столика | 750 |
| Пользовательские характеристики | |
| Материал | металл/сталь |
| Столешница | ЛДСП |
| Виберіть розмір: | 75х115 см |
| Колір ніжок | чорний бархат |
- Цена: от 6 050 ₴




