Стол обеденный Уно 4 в стиле Лофт Loft

Доставка=0
- В наличии
- Код: 014025
от 5 000 ₴
+380 (96) 000-02-49
- +380 (93) 000-02-49
- +380 (66) 000-02-49
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Стіл обідній Уно 4 (стіл обідній)

Розміри столу:
- висота - 750 мм
- ширина - 800 мм
- глибина - 800 мм
- висота - 750 мм
- ширина - 1150 мм
- глибина - 750 мм
- висота - 750 мм
- ширина - 1550 мм
- глибина - 800 мм
- каркас-метал (труба 50х25 мм, 60х60 мм, 80 х 40 мм
- стільниця ДСП
- розміри деталей з ДСП: 800х800х32 -1 шт., 1150х750х32 - 1шт, або 1550х800х32 - 1шт
- форма столу: кругла, квадратна, прямокутна
Колір покриття каркаса виробу:

У виробництві використовується ДСП високої якості виробника SWISSPAN колекція NATUR.
В наявності наступні кольори:


Фурнітура для ніжок столу
Дана пластикова ніжка має регулювання по висоті, що актуально при нерівних поверхнях.
Безкоштовна доставка на склад Нової пошти !!!
Весь вантаж страхується на його повну вартість. Рекламації з боку перевізника Нової Пошти вирішуються протягом одного дня, ці випадки зустрічаються досить рідко, тому що продукція нашої фабрики добре упаковується і обриштовується на Новій Поштою дерев'яним каркасом. Що стосується фабричного браку, він мінімізований, і якщо таке трапляється - усувається за наш рахунок в найкоротші терміни.
Країна виробник - Україна
Гарантійний термін - 18міс.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Металл-дизайн |
| Гарантийный срок | 18 мес |
| Страна производитель | Украина |
| Форма стола | Квадратный |
| Состояние | Новое |
| Количество колесиков | 1 |
| Форма столешницы | квадратная |
| Габаритные размеры стола | |
| Высота стола | 750 мм |
| Ширина стола | 800 мм |
| Длина стола | 800 мм |
| Материал изготовления стола | |
| Каркас, ножки | металл |
| Пользовательские характеристики | |
| Материал | металл/сталь |
| Столешница | ЛДСП |
| Виберіть розмір: | 80х80 см |
| Розмір труби: | 50х25 мм |
| Колір ніжок | чорний бархат |
| Габаритные размеры столика | |
| Длина столика | 800 |
| Глубина столика | 800 |
| Высота столика | 750 |
- Цена: от 5 000 ₴




