Детская деревянная кровать Адель

- В наличии
- Код: 005230
от 14 150 ₴
- +380 (93) 000-02-49
- +380 (66) 000-02-49
Дитяче дерев'яне ліжко Адель
Кожен малюк мріє про таку власну хатинку, де із задоволенням зможе відпочити.
Завдяки оригінальному дизайну модель допоможе створити в дитячій кімнаті особливу атмосферу.
Каркас виготовлений з екологічно-чистої деревини сосни або буку і покритий гіпоалергенним лаком італійського виробництва.
Вартість та розміри спального місця:
Матеріал: сосна (щит) 80х190 см -14150 грн.
90х200 см -14720 грн.
Матеріал: бук (щит) 80х190 см -19800 грн.
90х200 см -20590 грн.
Можливі кольори:
горіх, вільха, яблуня локарно, темний горіх, венге магія, венге
за білий, сірий - доплата + 15%

Розмір спального місця:
довжина: 190, 200 см
ширина: 80, 90 см
Габаритні розміри:
довжина: +8 см до довжини спального місця;
ширина: +12см до ширини спального місця.
Загальна висота: 113 см
Висота до царги: +78,5 см
Ширина драбинки: 49,5 см
Висота дашка: +70 см
Порода деревини: сосна, бук.
Покриття: гіпоалергенний лак італійського виробництва.
Основа під матрац: ортопедичні ламелі шириною 5,3 см, відстань між ламелями до 4,5 см
УВАГА!
Деякі моделі йдуть під замовлення! Наявність уточнюйте по телефону!
Гарантія: 12 місяців
Упаковка: гофрокартон.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Арбор Древ |
| Страна производитель | Украина |
| Вид кровати | кровать-чердак |
| Количество спальных мест | 1 |
| Материал изготовления каркаса | натуральное дерево |
| Материал изготовления фасада | натуральное дерево |
| Основание спального места | деревянные ламели |
| Наличие выдвижного ящика | Нет |
| Наличие ниши для белья | Нет |
| Размер спального места | 80х190 |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Пол | Унисекс |
| Размеры спального места | |
| Длина спального места | 190 см |
| Ширина спального места | 80 см |
| Пользовательские характеристики | |
| розмер | сосна (щит) 80х190 см |
- Цена: от 14 150 ₴










