Кровать деревянная двуспальная Монако

- В наличии
от 10 300 ₴
- +380 (93) 000-02-49
- +380 (66) 000-02-49
Ліжко дерев'яне двоспальне Монако
Ліжко Монако - це вишуканий, елітний варіант ліжка з класичними формами.
Ліжко Монако - впишеться в інтер'єр будь-якої спальні і подарує солодкі сни.
Каркас виготовлений з екологічно-чистої деревини сосни або буку і покритий гіпоалергенним лаком італійського виробництва.
Оббивка-шкірзамінник або тканина велюр.

Вартість та розміри спального місця ліжка:
Матеріал: сосна (щит) 120х200 см -10300 грн.
140х200 см -10820 грн.
160х200 см -11500 грн.
180х200 см -12080 грн.
Матеріал: бук (щит) 120х200 см -13200 грн.
140х200 см -13900 грн.
160х200 см -14720 грн.
180х200 см -15280 грн.
Можливі кольори:
горіх, вільха, яблуня локарно, темний горіх, венге магія, венге
за білий, сірий - доплата + 15%

Розмір спального місця:
довжина: 190, 200 см
ширина: 160, 180 см
Габаритні розміри:
довжина: +8,5 см до ширини спального місця,
ширина: + 8 см до ширини спального місця.
Висота стійки від голови: 85 див.
Висота стійки від ніг: 28 см
Порода деревини: сосна, бук.
Покриття: гіпоалергенний лак італійського виробництва.
Основа під матрац: ортопедичні ламелі шириною 5,3 см, відстань між ламелями до 4,5 см.
УВАГА!
Деякі моделі йдуть під замовлення! Наявність уточнюйте по телефону!
Гарантія: 12 місяців
Упаковка: гофрокартон.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Арбор Древ |
| Страна производитель | Украина |
| Тип кровати | двуспальная |
| Форма кровати | прямоугольная |
| Комплектация ортопедическим основанием | Да |
| Комплектация матрасом | Нет |
| Наличие подъемного механизма | Нет |
| Наличие выдвижного ящика | Нет |
| Наличие ниши для белья | Нет |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Размеры спального места | |
| Длина спального места | 200 см |
| Ширина спального места | 160 см |
| Высота спального места | 28 см |
| Габаритные размеры кровати | |
| Длина кровати | 208 см |
| Ширина кровати | 168 см |
| Высота кровати с учетом изголовья | 85 см |
| Материал изготовления кровати | |
| Каркас кровати | натуральное дерево |
| Изголовье кровати | натуральное дерево |
| Изножье кровати | натуральное дерево |
| Ножки | натуральное дерево |
| Матеріал | |
| Виберіть розмір: | 120х200 см |
| Виберіть матеріал виготовлення: | сосна щит |
| Пользовательские характеристики | |
| Обивочный материал | искусственная кожа |
- Цена: от 10 300 ₴








