Кровать двуспальная в мягкой обивке Санрайс

- В наличии
- Код: 002160
от 10 000 ₴
- +380 (93) 000-02-49
- +380 (66) 000-02-49
Ліжко Санрайс
Сучасне та комфортне ліжко Санрайс стане ідеальним місцем для щоденного відпочинку. Стильне та практичне, воно ідеально впишеться практично в будь-який дизайн спальної кімнати. А якісні і екологічно чисті матеріали дозволять Вам насолоджуватися відпочинком на цьому ліжку довгі роки.
Можливо замовити в різних варіантах кольору і типу оббивки!
Каркас ліжка складається з шліфованого ДСП першого сорту.
Бічні царги посилені сосновим бруском.
Дно ящика для білизни - з шліфованого МДФ 6мм. Витримує навантаження до 120кг.
Дерев'яний каркас з буковыми ламелі. Відстань між ламелями - 5см.
Матеріал: сосна, ДСП + шкірзамінник або тканина;
Розмір спального місця: довжина: 190, 200 см, ширина: 120, 140, 160, 180 см;
Габаритні розміри:
довжина +8 см до довжини спального місця
ширина +8 см до ширини спального місця
висота узголів'я 110 см
висота узніжжя 34 см
Основа під матрац: ортопедичні букові ламелі;
Відстань між ламелями: 5 см

Ціна ліжка залежить від розміру спального місця і комплектації!
Можливі розміри спального місця ліжка:
120х190/200 см -10000 грн.
140х190/200 см -10400 грн.
160х190/200 см -10750 грн.
180х190/200 см -11400 грн.
120х190/200 см +ПМ на дерев'яному каркасі -13650 грн.
140х190/200 см +ПМ на дерев'яному каркасі -14000 грн.
160х190/200 см +ПМ на дерев'яному каркасі -14400 грн.
180х190/200 см +ПМ на дерев'яному каркасі -15000 грн.
120х190/200 см +ПМ на металевому каркасі -15300 грн.
140х190/200 см +ПМ на металевому каркасі -15650 грн.
160х190/200 см +ПМ на металевому каркасі -16000 грн.
180х190/200 см +ПМ на металевому каркасі -16700 грн.
Додатково можна доукомплектувати підйомним механізмом:





Безкоштовна доставка по Україні перевізником Нова Пошта!
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Форма кровати | прямоугольная |
| Комплектация ортопедическим основанием | Да |
| Комплектация матрасом | Нет |
| Наличие подъемного механизма | Да |
| Наличие выдвижного ящика | Нет |
| Наличие ниши для белья | Да |
| Гарантийный срок | 18 мес |
| Состояние | Новое |
| Размер спального места | 120х200 |
| Размеры спального места | |
| Длина спального места | 200 см |
| Ширина спального места | 120 см |
| Габаритные размеры кровати | |
| Длина кровати | 208 см |
| Ширина кровати | 128 см |
| Высота кровати с учетом изголовья | 110 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Размер, см | 120х190/200 |
| Каркас кровати | ДСП шлифованное |
- Цена: от 10 000 ₴








