Кровать деревянная двуспальная Амбер

- В наличии
от 12 500 ₴
- +380 (93) 000-02-49
- +380 (66) 000-02-49
Ліжко дерев'яне двоспальне Амбер
Дерев'яне ліжко "Амбер" представляє собою сучасну та дуже вишукану модель, виконану з натурального соснового або букового щита.
Буковий і сосновий щит- зносостійкий матеріал, і завдяки цій властивості широко використовуються в меблевій індустрії. Вироби з цього матеріалу протягом довгих років будуть радувати Вас своїм зовнішнім виглядом і технічним станом.
Ми дбаємо про Ваше здоров'я, і для цього ми покриваємо свої вироби гіпоалергенним лаком італійського виробництва. Він є безпечним для здоров'я людини і навколишнього середовища.
Двоспальне ліжко Амбер гармонійно впишеться в більшість сучасних інтер'єрів і наповніть Ваш сон теплом і затишком. Сучасний і елегантний стиль ліжка, не може залишити байдужим будь-кого.
На вибір надані 7 варіантів кольору забарвлення дерева та різні варіанти виконання оббивки.
Каркас виготовлений з екологічно-чистої деревини сосни або буку і покритий гіпоалергенним лаком італійського виробництва.
Оббивка-шкірзамінник або тканина велюр.

Оббивка ліжка виконана у формі квадрата або ромба. Доплата за ромб 860 грн.
Вартість та розміри спального місця:
Матеріал: сосна (щит) 120х200 см -12500 грн.
140х200 см -13180 грн.
160х200 см -14850 грн.
180х200 см -15600 грн.
Матеріал: бук (щит) 120х200 см -16750 грн.
140х200 см -17600 грн.
160х200 см -19600 грн.
180х200 см -20500 грн.
Вартість з підйомним механізмом:
Матеріал: сосна (щит) 160х200 см -21130 грн.
180х200 см -22450 грн.
Матеріал: бук (щит) 160х200 см -25880 грн.
180х200 см -27350 грн.
Розмір спального місця:
довжина: 190, 200 см
ширина: 160, 180 см.
Габаритні розміри:
довжина: +12 см до ширини спального місця,
ширина: + 8 см до ширини спального місця.
Висота стійки від голови: 104 см.
Висота стійки від ніг: 32 см.
Порода деревини: сосна, бук.
Покриття: гіпоалергенний лак італійського виробництва.
Основа під матрац: ортопедичні ламелі шириною 5,3 см, відстань між ламелями до 4,5 см.
Можливі кольори ліжка:
горіх, вільха, яблуня локарно, темний горіх, венге магія, венге
за білий, сірий - доплата + 15%

Тканина оббивки:



УВАГА!
Деякі моделі йдуть під замовлення! Наявність уточнюйте по телефону!
Гарантія: 12 місяців
Упаковка: гофрокартон.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Арбор Древ |
| Страна производитель | Украина |
| Тип кровати | двуспальная |
| Форма кровати | прямоугольная |
| Комплектация ортопедическим основанием | Да |
| Комплектация матрасом | Нет |
| Наличие подъемного механизма | Нет |
| Наличие выдвижного ящика | Нет |
| Наличие ниши для белья | Нет |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Размеры спального места | |
| Длина спального места | 200 см |
| Ширина спального места | 160 см |
| Высота спального места | 36 см |
| Габаритные размеры кровати | |
| Длина кровати | 210 см |
| Ширина кровати | 178 см |
| Высота кровати с учетом изголовья | 110 см |
| Материал изготовления кровати | |
| Каркас кровати | натуральное дерево |
| Изголовье кровати | натуральное дерево |
| Изножье кровати | натуральное дерево |
| Ножки | натуральное дерево |
| Пользовательские характеристики | |
| Размер, см | 160х200 см |
| Материал изготовления | сосна щит |
| Обивочный материал | искусственная кожа |
| Розмір | |
| Виберіть розмір: | 120х200 см |
| Виберіть матеріал виготовлення: | сосна щит |
- Цена: от 12 500 ₴











