Кровать деревянная двуспальная Прем’єр

- В наличии
от 9 650 ₴
- +380 (93) 000-02-49
- +380 (66) 000-02-49
Ліжко дерев'яне двоспальне Прем'єр
Дерев’яне ліжко “Прем’єр ” представляє собою сучасне, але в той час, ергономічне ліжко з натурального соснового або букового щита.
Буковий і сосновий щит- зносостійкий матеріал, і завдяки цій властивості широко використовуються в меблевій індустрії. Вироби з цього матеріалу протягом довгих років будуть радувати Вас своїм зовнішнім виглядом і технічним станом.
Ми дбаємо про Ваше здоров’я, і для цього ми покриваємо свої вироби гіпоалергенним лаком італійського виробництва. Він є безпечним для здоров’я людини і навколишнього середовища.
Двоспальне ліжко Прем’єр гармонійно впишеться в більшість сучасних інтер’єрів і наповніть Ваш сон теплом і затишком. Сучасний і елегантний стиль ліжка, не може залишити байдужим будь кого.
На вибір надані 7 варіантів кольору забарвлення дерева.

Вартість та розміри спального місця:
Матеріал: сосна (щит) 120х200 см -9650 грн.
140х200 см -10500 грн.
160х200 см -11300 грн.
180х200 см -11600 грн.
Матеріал: бук (щит) 120х200 см -14120 грн.
140х200 см -14800 грн.
160х200 см -15580 грн.
180х200 см -16060 грн.
Можливі кольори ліжка:
горіх, вільха, яблуня локарно, темний горіх, венге магія, венге
за білий, сірий - доплата + 15%

Розмір спального місця:
довжина: 190, 200 см
ширина: 120, 140, 160, 180 см.
Габаритні розміри:
довжина: +18,5 см до довжини спального місця,
ширина: + 8 см до ширини спального місця.
Висота стійки від голови: 79 см.
Висота стійки від ніг: 28 см.
Порода деревини: сосна, бук.
Покриття: гіпоалергенний лак італійського виробництва.
Основа під матрац: ортопедичні ламелі шириною 5,3 см, відстань між ламелями до 4,5 см.
УВАГА!
Деякі моделі йдуть під замовлення! Наявність уточнюйте по телефону!
Гарантія: 12 місяців
Упаковка: гофрокартон.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Арбор Древ |
| Страна производитель | Украина |
| Тип кровати | двуспальная |
| Форма кровати | прямоугольная |
| Комплектация ортопедическим основанием | Да |
| Комплектация матрасом | Нет |
| Наличие подъемного механизма | Нет |
| Наличие выдвижного ящика | Нет |
| Наличие ниши для белья | Нет |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Размеры спального места | |
| Длина спального места | 200 см |
| Ширина спального места | 160 см |
| Высота спального места | 28 см |
| Габаритные размеры кровати | |
| Длина кровати | 218 см |
| Ширина кровати | 168 см |
| Высота кровати с учетом изголовья | 79 см |
| Материал изготовления кровати | |
| Каркас кровати | натуральное дерево |
| Изголовье кровати | натуральное дерево |
| Изножье кровати | натуральное дерево |
| Ножки | натуральное дерево |
| Пользовательские характеристики | |
| Размер, см | 160х200 см |
| Материал изготовления | сосна щит |
| Обивочный материал | искусственная кожа |
| Розмір | |
| Виберіть розмір: | 120х200 см |
| Виберіть матеріал виготовлення: | сосна щит |
- Цена: от 9 650 ₴








