Кровать двуспальная в мягкой обивке Велюр

- Под заказ
- Оптом и в розницу
- Код: 002188
Отправка с 22 июня 2026от 14 400 ₴
Показать оптовые цены- +380 (93) 000-02-49
- +380 (66) 000-02-49
Ліжко Велюр
Сучасне та комфортне ліжко стане ідеальним місцем для щоденного відпочинку. Стильне та практичне, воно ідеально впишеться практично у будь-який дизайн спальної кімнати. А якісні та екологічно чисті матеріали дозволять Вам насолоджуватися відпочинком на цьому ліжку довгі роки.

Дане ліжко виготовляється в можливих розмірах спального місця:
Розміри:
140х200 см (155х225 см) -14400 грн.
160х200 см (175х225 см) -14990 грн.
180х200 см (195х225 см) -15430 грн.
140х200 см (155х225 см) +підйомний механізм -16460 грн.
160х200 см (175х225 см) +підйомний механізм -17270 грн.
180х200 см (195х225 см) +підйомний механізм -17860 грн.
Тканина оббивки -декоративна велюрова тканина серії LOUNGE, виробника ARTEKS.
Корпус ліжка виготовлено з ЛДСП 16 мм виробника Swisspan by Sorbess.
Наповнення ППУ .
Спальне місце ліжка комплектується буковими ламелями відстанню 3,5 см.
Габарити:

Для зручності можна укомплектувати підйомним механізмом на металевому каркасі з ящиком для білизни!

Вибір тканини:

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Viorina-Deko |
| Страна производитель | Украина |
| Форма кровати | прямоугольная |
| Комплектация ортопедическим основанием | Да |
| Комплектация матрасом | Нет |
| Наличие подъемного механизма | Нет |
| Наличие выдвижного ящика | Нет |
| Наличие ниши для белья | Нет |
| Гарантийный срок | 18 мес |
| Состояние | Новое |
| Размеры спального места | |
| Длина спального места | 200 см |
| Ширина спального места | 140 см |
| Габаритные размеры кровати | |
| Длина кровати | 225 см |
| Ширина кровати | 155 см |
| Высота кровати с учетом изголовья | 120 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Размер | 140х200 см |
| Каркас кровати | ДСП шлифованное |
| Виберіть розмір | |
| Розмір, см | 140х200 см |
- Цена: от 14 400 ₴











