Кровать деревянная двуспальная Лофт (ткань)

- В наличии
от 6 140 ₴
- +380 (93) 000-02-49
- +380 (66) 000-02-49
Ліжко дерев'яне двоспальне Лофт
Дерев’яне ліжко Лофт представляє собою сучасну та дуже вишукану модель, виконану з натурального соснового або букового щитів.
Буковий і сосновий щит- зносостійкий матеріал, і завдяки цій властивості широко використовуються в меблевій індустрії. Вироби з цього матеріалу протягом довгих років будуть радувати Вас своїм зовнішнім виглядом і технічним станом.
Ми дбаємо про Ваше здоров’я, і для цього ми покриваємо свої вироби гіпоалергенним лаком італійського виробництва. Він є безпечним для здоров’я людини і навколишнього середовища.
Двоспальне ліжко Лофт гармонійно впишеться в більшість сучасних інтер’єрів і наповніть Ваш сон теплом і затишком. Сучасний і елегантний стиль ліжка, не може залишити байдужим будь кого.
На вибір надані 7 варіантів кольору забарвлення дерева та різні варіанти виконання оббивки.
Каркас виготовлений з екологічно-чистої деревини сосни або буку і покритий гіпоалергенним лаком італійського виробництва.
Царги та планки в узголів’ї та узніжжі виготовляються зі щита обтягнутого тканиною Лагуна (Мебтекс) доступна до замовлень уся лінійка кольорів.

Вартість та розміри спального місця ліжка:
Матеріал: сосна (щит) 90х200 см -6140 грн.
120х200 см -6930 грн.
140х200 см -7220 грн.
160х200 см -7800 грн.
180х200 см -8140 грн.
Матеріал: бук (щит) 90х200 см -6620 грн.
120х200 см -7450 грн.
140х200 см -7750 грн.
160х200 см -8350 грн.
180х200 см -8700 грн.
Ліжко може бути укомплектоване висувними ящиками:

Ящик на половину довжини ліжка (каркас ДСП фасад дерево) 1 шт.:
сосна (щит) -1420 грн.
бук (щит) -1890 грн.
Розмір спального місця:
довжина: 190, 200 см
ширина: 90, 120, 140, 160, 180 см.
Габаритні розміри:
довжина: + 8 см до довжини спального місця
ширина: + 8 см до ширини спального місця
Висота стійки від голови : 85 см
Висота стійки від ніг: 36 см
Порода деревини: сосна, бук.
Покриття: гіпоалергенний лак італійського виробництва.
Основа під матрац: ортопедичні ламелі шириною 5,3 см, відстань між ламелями до 4,5 см.
Можливі кольори:
горіх, вільха, яблуня локарно, темний горіх, венге магія, венге, сірий, білий (+15% за білий та сірий колір)

Тканина оббивки:


УВАГА!
Деякі моделі йдуть під замовлення! Наявність уточнюйте по телефону!
Гарантія: 12 місяців
Упаковка: гофрокартон.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Арбор Древ |
| Страна производитель | Украина |
| Тип кровати | двуспальная |
| Форма кровати | прямоугольная |
| Комплектация ортопедическим основанием | Да |
| Комплектация матрасом | Нет |
| Наличие подъемного механизма | Нет |
| Наличие выдвижного ящика | Нет |
| Наличие ниши для белья | Нет |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Размеры спального места | |
| Длина спального места | 200 см |
| Ширина спального места | 90 см |
| Высота спального места | 36 см |
| Габаритные размеры кровати | |
| Длина кровати | 208 см |
| Ширина кровати | 98 см |
| Высота кровати с учетом изголовья | 85 см |
| Материал изготовления кровати | |
| Каркас кровати | натуральное дерево |
| Изголовье кровати | натуральное дерево |
| Изножье кровати | натуральное дерево |
| Ножки | натуральное дерево |
| Обивочный материал | Велюр |
| Пользовательские характеристики | |
| Размер, см | 90х200 |
| Материал изготовления | сосна щит |
| Розмір | |
| Виберіть розмір: | 90х200 см |
| Виберіть матеріал виготовлення: | сосна щит |
- Цена: от 6 140 ₴






