Комод деревянный Регина 3ш 1

- В наличии
от 12 200 ₴
+380 (96) 000-02-49
- +380 (93) 000-02-49
- +380 (66) 000-02-49
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Комод Регіна 3ш 1п
Комод Регіна – це красивий і стильний місткий комод з натурального дерева.
А встановивши комод в парі з дзеркалом, отримаєте ще й чудовий туалетний столик.

Матеріал сосна щит:
12200 грн.
Матеріал бук щит:
17620 грн.
УВАГА!
Деякі моделі йдуть під замовлення! Наявність уточнюйте за телефоном!
Можливі кольори комоду:
горіх, вільха, яблуня локарно, темний горіх, венге магія, венге, сірий, білий (+15% за білий та сірий колір)

Габаритні розміри:
Ширина: 91 см
Висота: 98 см
Глибина: 45 см
Порода деревини: сосна, бук
Покриття: гіпоалергенний лак італійського виробництва
Каркас ящика : ламіноване ДСП ; Дно ящика : ДВП
Напрямні механізми : телескопічні
Гарантія: 12 місяців
Упаковка: гофрокартон.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Арбор Древ |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Страна производитель | Украина |
| Количество выдвижных ящиков | 3 шт |
| Состояние | Новое |
| Материал изготовления комода | |
| Столешница | натуральное дерево |
| Фасады | натуральное дерево |
| Корпус (каркас) | натуральное дерево |
| Габаритные размеры комода | |
| Ширина комода | 91 см |
| Глубина комода | 45 см |
| Высота комода | 98 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Материал изготовления | сосна щит |
- Цена: от 12 200 ₴









