Тумба деревянная прикроватная Гармония

- В наличии
- Оптом и в розницу
от 4 250 ₴
Показать оптовые цены- +380 (93) 000-02-49
- +380 (66) 000-02-49
Тумба приліжкова Гармонія
Тумба приліжкова Гармонія - це тумбочка в спальню, виготовлена з натурального дерева, вважається унікальною, сучасною, дуже компактною моделью, виконаною з натурального соснового або букового матеріалу, яке покрите гіпоалергенним лаком італійського виробника.
Тумба Гармонія ідеально буде підходити в більшість сучасних інтер’єрів житлових чи офісних приміщень, та бездоганно доповнить, Ваш дизайн.

Матеріал сосна щит:
4250 грн.
Матеріал бук щит:
6080 грн.
УВАГА!
Деякі моделі йдуть під замовлення! Наявність уточнюйте за телефоном!
Габаритні розміри:
Ширина: 50 см
Висота: 39 см
Глибина: 35 см
Порода деревини: сосна, бук
Покриття: гіпоалергенний лак італійського виробництва
Поличка виконана з гартованого скла товщиною 4 мм.
Можливі кольори деревини:
горіх, вільха, яблуня локарно, темний горіх, венге магія, венге
за білий, сірий - доплата + 15%

Гарантія: 12 місяців
Упаковка: гофрокартон.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Арбор Древ |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Страна производитель | Украина |
| Количество выдвижных ящиков | 1 шт |
| Тип тумбы | прямая |
| Состояние | Новое |
| Материал изготовления тумбы | |
| Корпус тумбы | натуральное дерево |
| Фасады тумбы | натуральное дерево |
| Габаритные размеры тумбы | |
| Ширина тумбы | 50 см |
| Глубина тумбы | 35 см |
| Высота тумбы | 39 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Материал изготовления | сосна щит |
- Цена: от 4 250 ₴









