Кровать Рафаэль деревянная двуспальная в мягкой обивке

- В наличии
от 11 370 ₴
- +380 (93) 000-02-49
- +380 (66) 000-02-49
Ліжко дерев'яне двоспальне Рафаель
Дерев’яне ліжко Рафаель у м'якій оббивці представляє собою сучасну та дуже вишукану модель, виконану з натурального деревини та МДФ і обтягнута оббивочною тканиною.
Двоспальне ліжко Рафаель гармонійно впишеться в більшість сучасних інтер’єрів і наповніть Ваш сон теплом і затишком. Сучасний і елегантний стиль ліжка, не може залишити байдужим будь кого.
Оббивка -шкірзамінник або тканина велюр.

Вартість та розміри спального місця:
160х200 см -11370 грн.
180х200 см -12190 грн.
Вартість з підйомним механізмом на дерев'яному каркасі:
160х200 см -17650 грн.
180х200 см -19040 грн.
Вартість з підйомним механізмом на металевому каркасі:
160х200 см -16650 грн.
180х200 см -17830 грн.
Розмір спального місця:
довжина: 190, 200 см
ширина: 160, 180 см.
Габаритні розміри:
довжина: + 10 см до довжини спального місця
ширина: + 8 см до ширини спального місця
Висота стійки від голови : 85 см
Висота стійки від ніг: 30 см
Матеріал виготовлення: каркас дерево та МДФ, поролон
Оббивка шкірзамінник Бостон або тканина велюр Лагуна
Основа під матрац: ортопедичні ламелі шириною 5,3 см, відстань між ламелями до 4,5 см.
Тканина оббивки:



УВАГА!
Деякі моделі йдуть під замовлення! Наявність уточнюйте по телефону!
Гарантія: 12 місяців
Упаковка: гофрокартон.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Арбор Древ |
| Страна производитель | Украина |
| Тип кровати | двуспальная |
| Форма кровати | прямоугольная |
| Комплектация ортопедическим основанием | Да |
| Комплектация матрасом | Нет |
| Наличие подъемного механизма | Нет |
| Наличие выдвижного ящика | Нет |
| Наличие ниши для белья | Нет |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Размеры спального места | |
| Длина спального места | 200 см |
| Ширина спального места | 160 см |
| Высота спального места | 30 см |
| Габаритные размеры кровати | |
| Длина кровати | 210 см |
| Ширина кровати | 168 см |
| Высота кровати с учетом изголовья | 85 см |
| Материал изготовления кровати | |
| Каркас кровати | МДФ, натуральное дерево |
| Обивочный материал | Велюр |
| Пользовательские характеристики | |
| Размер, см | 160х200 см |
| Материал изготовления | сосна щит |
| Розмір | |
| Виберіть розмір: | 160х200 см |
| Виберіть матеріал виготовлення: | сосна щит |
- Цена: от 11 370 ₴









