Комод Teenager (Тинейджер)

- Под заказ
- Оптом и в розницу
- Код: 005263
Отправка с 21 мая 2026от 4 350 ₴
Показать оптовые цены+380 (96) 000-02-49
- +380 (93) 000-02-49
- +380 (66) 000-02-49
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Комод Teenager (Тінейджер)
Серія Тінейджер — неперевершений сучасний дизайн у кольорі корпусу тахо, фасади білий, графіт, сірий, тахо.
У кольорі корпусу білий, фасади білі, графіт, сірий, лаванда, рожевий, тахо.
Матеріал: високоякісне ламіноване ЛДСП (16 мм), кромка ПВХ товщиною 0,6мм.
Загальні габарити:
Висота: 800 мм;
Ширина: 800 мм;
Глубина: 500 мм.
Висота: 800 мм;
Ширина: 800 мм;
Глубина: 500 мм.

УВАГА!
Деякі моделі йдуть під замовлення! Наявність уточнюйте телефоном!
Безкоштовна доставка на відділення транспортної компанії Нова пошта!
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Viorina-Deko |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 18 мес |
| Количество выдвижных ящиков | 3 шт |
| Комплектация зеркалом | Нет |
| Состояние | Новое |
| Цвет (оттенок) мебели | Белый |
| Габаритные размеры комода | |
| Высота комода | 80 см |
| Глубина комода | 50 см |
| Ширина комода | 80 см |
| Дополнительные характеристики комода | |
| Полное выдвижение ящика | Да |
- Цена: от 4 350 ₴











