Кровать двуспальная +2 тумбы в мягкой обивке Оскар Плюс

- Под заказ
- Оптом и в розницу
- Код: 002190
Отправка с 27 июня 2026от 38 500 ₴
Показать оптовые цены- +380 (93) 000-02-49
- +380 (66) 000-02-49
Спальна система Оскар Плюс
Сучасне та комфортне ліжко з двома тумбами стане ідеальним місцем для щоденного відпочинку. Стильне та практичне, воно ідеально впишеться практично у будь-який дизайн спальної кімнати. А якісні та екологічно чисті матеріали дозволять Вам насолоджуватися відпочинком на цьому ліжку довгі роки.

Дане ліжко виготовляється в можливих розмірах спального місця:
160х200 см (174х225 см) +підйомний механізм +2 тумби -38500 грн.
180х200 см (194х225 см) +підйомний механізм +2 тумби -39100 грн.
Корпус ліжка виготовлено з ЛДСП 16 мм виробника Swisspan by Sorbess.
Наповнення ППУ , матеріал оббивки велюр LOUNGE.

Габарити ліжка:
Дерев’яні ніжки мають висоту 120 мм, виготовлені з дерева Бук . В шухляді використовуються телескопічні направляючі довжиною 300 мм
Габаритні розміри тумби :
- Висота 400 мм ( разом з ніжками )
- Глибина 450 мм
- Ширина ( довжина ) 500 мм
Для зручності ліжко укомплектоване підйомним механізмом на газових амортизаторах потужністю 1200 Н (ньютон) на металевому каркасі з буковими ламелями кроком 45 мм, та коробом для білизни!

Вибір тканини:
Тканина оббивки -декоративна велюрова тканина серії LOUNGE, виробника ARTEKS.

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Viorina-Deko |
| Страна производитель | Украина |
| Тип кровати | двуспальная |
| Форма кровати | прямоугольная |
| Комплектация ортопедическим основанием | Да |
| Комплектация матрасом | Нет |
| Наличие подъемного механизма | Нет |
| Цвет | Бук |
| Наличие выдвижного ящика | Нет |
| Наличие ниши для белья | Да |
| Гарантийный срок | 18 мес |
| Состояние | Новое |
| Размеры спального места | |
| Длина спального места | 200 см |
| Ширина спального места | 160 см |
| Высота спального места | 25 см |
| Габаритные размеры кровати | |
| Длина кровати | 225 см |
| Ширина кровати | 280 см |
| Высота кровати с учетом изголовья | 123 см |
| Материал изготовления кровати | |
| Каркас кровати | ДСП |
| Изголовье кровати | ДСП |
| Изножье кровати | ДСП ламинированная |
| Ножки | Бук |
| Обивочный материал | Велюр |
| Комплектация кровати | |
| Изголовье | Да |
| Изножье | Да |
| Ниша для белья | 1 шт |
| Виберіть розмір | |
| Розмір, см | 160х200 см |
- Цена: от 38 500 ₴











