Стол письменный Nous (Ноус)

- Готово к отправке
- Оптом и в розницу
- Код: 005278
2 300 ₴
Показать оптовые цены+380 (96) 000-02-49
- +380 (93) 000-02-49
- +380 (66) 000-02-49
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Стіл письмовий Nous
Письмовий стіл Nous – зручний робочий стіл, що завдяки продуманому дизайну дозволяє використовувати його як комп'ютерний, робочий, письмовий або стіл для навчання.
Три відкриті бічні полиці з правого боку столу можна використовувати для зберігання книг, підручників, зошитів, канцелярського приладдя та інших речей, які можуть знадобитися вам під час роботи чи навчання.
Письмовий стіл Legate відрізняється мінімальним однотонним дизайном, що пасуватиме до будь-якого інтер'єру: класика, модерн, лофт, hi-tech, арт-деко тощо.
Виготовляється у кольорі корпусу білий, венге, дуб сонома, ательє світлий.
Матеріал: високоякісне ламіноване ЛДСП (16 мм), кромка ПВХ товщиною 2 мм.
Характеристики:
Матеріал корпусу та стільниці: ЛДСП 16 мм
Крайка стільниці: ПВХ 2 мм
Висота: 850 мм
Довжина: 1000 мм
Глибина: 400 мм
Пакування: 3-шаровий картонний короб
Вага: 15 кг
УВАГА!
Деякі моделі йдуть під замовлення! Наявність уточнюйте телефоном!

Безкоштовна доставка на відділення транспортної компанії Нова пошта або на адрес компанією Міст Експрес!
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | КликК |
| Страна производитель | Украина |
| Вид стола по своему назначению | письменный |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Цвет | Белый |
| Пол | Унисекс |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры стола | |
| Высота | 850 мм |
| Глубина | 400 мм |
| Длина | 1000 мм |
| Размеры столешницы | |
| Высота от пола | 850 мм |
| Глубина столешницы | 400 мм |
| Длина столешницы | 1000 мм |
| Материал изготовления стола | |
| Декоративные элементы | ламинированная ДСП |
| Фасады | ламинированная ДСП |
| Материал изготовления | |
| Виберіть колір: | білий |
- Цена: 2 300 ₴










