Стол трансформер Gustus (Густус)

- Готово к отправке
- Оптом и в розницу
3 600 ₴
Показать оптовые цены- +380 (93) 000-02-49
- +380 (66) 000-02-49
Стіл трансформер Gustus (Густус)
Стіл-трансформер Gustus – розкладний стіл, що після трансформації збільшує поверхню стільниці вдвічі.
Універсальність дозволяє використовувати його в якості обіднього (на кухні чи в їдальні) чи письмового столу.
Це єдиний стіл, що, поміж схожих моделей, має металеві опори (ноги). Це дозволяє забезпечити неперевершену стійкість конструкції завдяки використанню унікальної системи кріплення, якої не мають схожі вироби на дерев'яних опорах. Також за рахунок металевих опор стіл набагато легший за аналоги – всього 20 кг.
Виготовляється у кольорі: венге, дуб сонома, ательє світлий.
Матеріал: високоякісне ламіноване ЛДСП (16 мм), кромка ПВХ товщиною 2 мм.
Характеристики стола:
Матеріал стільниці: ЛДСП 16 мм
Матеріал опори: Метал
Крайка стільниці: ПВХ 2 мм
Висота: 750 мм
Довжина у розкладеному вигляді: 1200 мм
Довжина у складеному вигляді: 900 мм
Глибина у розкладеному вигляді: 900 мм
Глибина у складеному вигляді: 600 мм
Кількість варіантів трансформації: 2
Пакування: 3-и шаровий картонний короб
Вага: 20 кг
УВАГА!
Деякі моделі йдуть під замовлення! Наявність уточнюйте телефоном!
Доставка на відділення або адрес транспортними компаніями Нова пошта чи Міст Експрес!
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | КликК |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Раскладная столешница | Да |
| Состояние | Новое |
| Трансформация стола в журнальный столик | Да |
| Форма стола | Прямоугольный |
| Габаритные размеры стола | |
| Вес | 20 кг |
| Высота стола | 750 мм |
| Длина стола | 900 мм |
| Длина стола в раздвинутом (разложенном) состоянии | 1200 мм |
| Максимальная высота регулируемого стола | 750 мм |
| Ширина стола | 600 мм |
| Материал изготовления стола | |
| Каркас, ножки | металл |
| Царговый пояс стола | ламинированная ДСП (ЛДСП) |
| Пользовательские характеристики | |
| Виберіть колір: | ательє світлий |
| Регулировка размера столешницы | Да |
- Цена: 3 600 ₴
- Способ упаковки: 3-шаровий картонний короб












