Стол трансформер Hobana Ш1 (Хобана)

- Готово к отправке
- Оптом и в розницу
от 4 700 ₴
Показать оптовые цены- +380 (93) 000-02-49
- +380 (66) 000-02-49
Стіл трансформер Hobana Ш1
Стіл-тумба трансформер Hobana Ш1 – універсальні меблі, що легко трансформуються зі стильної тумби в повноцінний робочий письмовий стіл.
У складеному вигляді стіл-трансформер Hobana є компактною тумбою. У разі необхідності досить потягнути і висунути додаткову секцію. За рахунок цього ви отримуєте багатофункціональний письмовий або ж журнальний столик. В розкладеному вигляді на стільниці достатньо місця, щоб виконувати різноманітні завдання: працювати чи навчатися. Адже на стіл можна поставити ноутбук, освітлювальні прилади, різні аксесуари та інші елементи.
Конструкція складного стола-трансформера в розкладеному вигляді включає три відкритих полиці, що можна використовувати для зберігання різноманітних речей. Складайте туди книги, журнали, підручники, канцелярське приладдя та інші предмети.
Виготовляється у кольорі: білий, венге, дуб сонома, ательє світлий.
Матеріал: високоякісне ламіноване ЛДСП (16 мм), кромка ПВХ товщиною 2 мм.
Характеристики:
Матеріал корпусу та стільниці: ЛДСП 16 мм
Крайка стільниці: ПВХ 2 мм
Висота: 756 мм
Довжина у розкладеному вигляді: 1400 мм
Довжина у складеному вигляді: 450 мм
Глибина: 500 мм
Кількість відкритих полиць: 2
Кількість висувних шухляд: 1
Кількість варіантів трансформації: 2
Пакування: 3-и шаровий картонний короб
Вага: 34 кг

УВАГА!
Деякі моделі йдуть під замовлення! Наявність уточнюйте телефоном!
Безкоштовна доставка на відділення транспортної компанії або на адрес компанією Міст Експрес!
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | КликК |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Форма столешницы | прямоугольная |
| Количество выдвижных ящиков | 1 |
| Наличие надстройки | Нет |
| Тумба в комплекте | стационарная |
| Материал изготовления столика | |
| Каркас, ножки | ламинированная ДСП |
| Полки | ламинированная ДСП |
| Столешница | ламинированная ДСП (ЛДСП) |
| Фасады | ламинированная ДСП |
| Регулировки столика | |
| Регулировка размера столешницы | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 34 кг |
| Виберіть колір: | білий +ательє світлий |
| Высота стола | 750 |
| Выдвижной ящик | 1 |
| Длина стола | 450 |
| Длина стола в раздвинутом (разложенном) состоянии | 1400 |
| Полка | 2 шт. |
| Раскладная столешница | Да |
| Толщина столешницы | 16 |
| Форма стола | Прямоугольный |
| Царговый пояс стола | ламинированная ДСП (ЛДСП) |
| Ширина стола | 500 |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Возможность регулировки угла наклона столешницы | Да |
| Габаритные размеры стола | |
| Высота | 756 мм |
| Глубина | 500 |
| Длина | 1400 мм. |
| Размеры столешницы | |
| Высота от пола | 756 мм |
| Глубина столешницы | 500 мм |
| Длина столешницы | 45 мм |
| Материал изготовления стола | |
| Опоры | ламинированная ДСП |
- Цена: от 4 700 ₴
- Способ упаковки: 3-шаровий картонний короб










