Стол трансформер Shiron Jumbo (Шайрон Джамбо)

Доставка=0
- Готово к отправке
- Оптом и в розницу
от 7 420 ₴
Показать оптовые цены+380 (96) 000-02-49
- +380 (93) 000-02-49
- +380 (66) 000-02-49
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Стіл трансформер Shiron Jumbo
Стіл-комод трансформер з додатковою поворотною стільницею Shiron+Jumbo – універсальні меблі, що легко трансформуються з одного повноцінного письмового робочого столу з комодом в два.
У складеному вигляді стіл-трансформер Shiron+Jumbo є комодом з доданою до нього стільницею на металевій опорі, що може обертатися на 360 градусів. У разі необхідності досить потягнути та висунути додаткову секцію. За рахунок цього ви отримуєте вже не один багатофункціональний письмовий або ж журнальний стіл, а одразу два. В такому варіанті трансформації ви можете розташувати цю модель як під кутом стільниць в 90 градусів одна до одної, так і повністю в розгорнутому на 180 градусів вигляді. В розкладеному вигляді на обох стільницях достатньо місця, аби виконувати різноманітні завдання навіть удвох: працювати чи навчатися.
Конструкція цього складного стола-трансформера містить три місткі висувні шухляди, які можна використовувати для зберігання різноманітних речей. Складайте туди постільну білизну, книги, канцелярію та будь-що інше, що може вам знадобитись.
Виготовляється у кольорі: білий, венге, дуб сонома, ательє світлий.
Матеріал: високоякісне ламіноване ЛДСП (16 мм), кромка ПВХ товщиною 2 мм.
Характеристики:
Матеріал корпусу та стільниці: ЛДСП 16 мм
Крайка стільниці: ПВХ 2 мм
Матеріал опори: метал
Висота: 775 мм
Розміри в розкладеному на 180 градусів вигляді (ВхШхГ): 775х2270х500 мм
Розміри в розкладеному на 90 градусів вигляді (ВхШхГ): 775х1420х1350 мм
Розміри в складеному вигляді (ВхШхГ): 775х1350х500 мм
Кількість висувних шухляд: 3
Кількість варіантів трансформації: 3
Пакування: 3-и шаровий картонний короб
Вага: 55 кг
УВАГА!
Деякі моделі йдуть під замовлення! Наявність уточнюйте телефоном!

Безкоштовна доставка на відділення транспортної компанії Нова пошта або на адрес компанією Міст Експрес!
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | КликК |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Раскладная столешница | Да |
| Состояние | Новое |
| Форма стола | Прямоугольный |
| Габаритные размеры стола | |
| Вес | 55 кг |
| Высота стола | 775 мм |
| Ширина стола | 500 мм |
| Материал изготовления стола | |
| Каркас, ножки | металл, ламинированная ДСП |
| Столешница | ламинированная ДСП (ЛДСП) |
| Фасады | ламинированная ДСП |
| Царговый пояс стола | ламинированная ДСП (ЛДСП) |
| Комплектация стола | |
| Полка | 0 шт |
| Дополнительные характеристики стола | |
| Тип направляющих для выдвижных ящиков | Телескопические (шариковые) |
| Пользовательские характеристики | |
| Виберіть колір: | білий |
| Возможность регулировки высоты столешницы | Нет |
| Возможность регулировки угла наклона столешницы | Да |
| Выдвижной ящик | 3 |
| Высота | 775 мм |
| Высота от пола | 775 мм |
| Глубина | 500 |
| Глубина столешницы | 500 мм |
| Длина | 2270 мм. |
| Длина стола | 2270 |
| Длина стола в раздвинутом (разложенном) состоянии | 1350 |
| Длина столешницы | 2270 мм |
| Количество выдвижных ящиков | 3 |
| Наличие надстройки | Нет |
| Опоры | металл |
| Полки | ламинированная ДСП |
| Регулировка размера столешницы | Да |
| Толщина столешницы | 16 |
| Тумба в комплекте | стационарная |
| Форма столешницы | прямоугольная |
- Цена: от 7 420 ₴
- Способ упаковки: 3-шаровий картонний короб












