Стол трансформер Spier DUO (Спаер Дуо)

- Готово к отправке
- Оптом и в розницу
от 3 530 ₴
Показать оптовые цены- +380 (93) 000-02-49
- +380 (66) 000-02-49
Стіл трансформер Spier DUO
Розкладний стіл-книжка трансформер Spier DUO – це універсальна модель, яку можна використовувати як обідній, кухонний або робочий стіл. Вона відрізняється простою та надійною конструкцією. Просте складання та розбирання істотно мінімізує площу, яку займає даний стіл – у такому вигляді виріб можна компактно зберігати в кутку кімнати, на балконі, у коморі тощо.
Письмовий стіл Spier DUO відрізняється мінімальним однотонним дизайном, що пасуватиме до будь-якого інтер'єру: класика, модерн, лофт, hi-tech, арт-деко тощо.
Виготовляється у кольорі: білий, венге, дуб сонома, ательє світлий.
Матеріал: високоякісне ламіноване ЛДСП (16 мм), кромка ПВХ товщиною 2 мм.
Характеристики:
Матеріал стільниці: ЛДСП 16 мм
Крайка стільниці: ПВХ 2 мм
Матеріал каркаса: Метал
Колір каркасу: чорний
Висота: 750 мм
Довжина: 900 мм
Глибина у розкладеному вигляді: 1070 мм
Глибина у напіврозкладеному вигляді: 570 мм
Глибина у складеному вигляді: 102 мм
Кількість варіантів трансформації: 3
Пакування: 3-шаровий картонний короб
Вага: 18 кг
УВАГА!
Деякі моделі йдуть під замовлення! Наявність уточнюйте телефоном!
Доставка на відділення або на адрес транспортними компаніями Нова пошта або Міст Експрес!
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | КликК |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Трансформация стола в журнальный столик | Да |
| Габаритные размеры столика | |
| Вес столика | 18 кг |
| Толщина столешницы | 16 мм |
| Высота столика | 750 |
| Глубина столика | 900 |
| Длина столика | 1070 |
| Материал изготовления столика | |
| Каркас, ножки | металл |
| Фасады | ламинированная ДСП |
| Регулировки столика | |
| Регулировка размера столешницы | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 19 кг |
| Виберіть колір: | дуб крафт золотий |
| Высота стола | 750 |
| Длина стола | 102 |
| Длина стола в раздвинутом (разложенном) состоянии | 1070 |
| Максимальная высота регулируемого стола | 750 мм |
| Раскладная столешница | Да |
| Форма стола | Прямоугольный |
| Царговый пояс стола | ламинированная ДСП (ЛДСП) |
| Ширина стола | 900 |
- Цена: от 3 530 ₴
- Способ упаковки: 3-шаровий картонний короб











