Кровать -комод -трансформер Sirim (2 в 1)

- Готово к отправке
- Оптом и в розницу
от 13 510 ₴
Показать оптовые цены- +380 (93) 000-02-49
- +380 (66) 000-02-49
Ліжко -комод -трансформер Sirim (2 в 1)
Ліжко-трансформер Sirim – унікальні меблі, розроблені для економії місця та зручності. Вони розроблені для економії місця та зручності, вони поєднують в собі одразу 2 предмети меблів! В повністю складеному вигляді – це стильний комод, що не займає багато місця в приміщенні. В розкладеному вигляді – це повноцінне односпальне ліжко розміром 2000х800 мм., одразу обладнане зручним матрацом (за необхідності цей матрац легко зняти та замінити на будь-який інший).
Універсальність Sirim в тому, що ви можете змонтувати стільницю як на ліву, так і на праву сторони – ось чому ви гарантовано встановите цей комод-ліжко в будь-яке місце вашого будинку чи квартири.
Це інноваційне рішення, що дозволяє максимально ефективно використовувати простір навіть невеликого приміщення.
Комод-трансформер Sirim поєднує в собі функціональність, стиль та комфорт, економить місце та, беззаперечно, дивуватиме всіх ваших гостей.
Виготовляється у кольорі: графіт, дуб сонома, венге, дуб крафт білий, білий.
Матеріал: високоякісне ламіноване ЛДСП (16 мм), кромка ПВХ товщиною 2 мм.
Характеристики:
Матеріал корпусу та стільниці: ЛДСП 16 мм
Крайка стільниці: ПВХ 2 мм
Розмір спального місця (см): 200х80
Розміри в розкладеному вигляді (ШхГхВ, мм): 860х2160х778
Розміри в складеному вигляді (ШхГхВ, мм): 860х500х778
Кількість варіантів трансформації: 2
Пакування: 3-и шаровий картонний короб
Вага: 54 кг
УВАГА!
Деякі моделі йдуть під замовлення! Наявність уточнюйте телефоном!
Безкоштовна доставка на відділення або на адрес компанією Міст Експрес!
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | КликК |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 18 мес |
| Комплектация матрасом | Да |
| Комплектация ортопедическим основанием | Да |
| Размеры рекомендуемого матраса | 80х200 |
| Состояние | Новое |
| Тип кровати | односпальная |
| Размеры спального места | |
| Длина спального места | 200 см |
| Ширина спального места | 80 см |
| Колір | |
| Виберіть колір: | білий |
| Розмір | |
| Виберіть розмір: | 80х200 см |
- Цена: от 13 510 ₴












