Кровать с мягким изголовьем двуспальная Кайзер Изи

- Под заказ
- Код: 002197
Отправка с 03 июня 2026от 17 450 ₴
- +380 (93) 000-02-49
- +380 (66) 000-02-49
Ліжко з м'яким узголів'ям Кайзер Ізі
Мінімалістичне ліжко Кайзер Ізі -чудове рішення у сучасному стилі.
Каркас Кайзер виготовлений з фанерної планки із 17 шарів шпону берези. Зверху шпонований дубом.
Семислойні грабові ламелі власного виробництва забезпечують максимальний ортопедичний ефект.
М’яке узголів’я ліжка наповнене пінополіуретаном марки EL 28, що володіє високими показниками еластичності; та синтепоном максимальної щільності 300г/м кв2 для додаткової м’якості та комфорту.
Для оббивки використана зносостійка та екологічно чиста тканина приємної текстури.
Фанерні ламелі відстанню - 4,5-5 см
ЗАГАЛЬНІ ГАБАРИТИ ЛІЖКА:
Ширина: 170 см;
Довжина: 210 см;
Висота: 105 см;
Висота царги: 24,5 см+4 см висота ніжки
Спальне місце: 160 х 200 см
Можливі розміри спального місця: 90 см, 120см, 140см, 160см, 180см
Розміри спального місця ліжка:
120х200 см -17450 грн.
140х200 см -20400 грн.
160х200 см -21300 грн.
180х200 см -26400 грн.
Посилені ламелі відстанню 2,5см +490 грн.

Базова ціна на ліжко вказана у 5 категорії тканин !!!
тканина Laura (5 кат.)
тканина Simple (6 кат.)
Тканина Zenit (7 кат.)

УВАГА!!!
Деякі моделі йдуть під замовлення! Наявність уточнюйте у менеджера!
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Тип кровати | двуспальная |
| Форма кровати | прямоугольная |
| Комплектация матрасом | Нет |
| Наличие выдвижного ящика | Нет |
| Наличие ниши для белья | Да |
| Гарантийный срок | 18 мес |
| Состояние | Новое |
| Размер спального места | 120х200 |
| Основание | Ламели |
| Размеры спального места | |
| Длина спального места | 200 см |
| Ширина спального места | 120 см |
| Высота спального места | 28 см |
| Габаритные размеры кровати | |
| Длина кровати | 210 см |
| Ширина кровати | 130 см |
| Высота кровати с учетом изголовья | 105 см |
| Материал изготовления кровати | |
| Каркас кровати | фанера |
| Изголовье кровати | фанера |
| Изножье кровати | фанера |
| Розмір | |
| Виберіть розмір: | 120х200 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Обивочный материал | ткань |
- Цена: от 17 450 ₴










