Кровать с мягким изголовьем двуспальная Лофт

- Под заказ
- Код: 002222
Отправка с 03 июня 2026от 5 100 ₴
- +380 (93) 000-02-49
- +380 (66) 000-02-49
Ліжко з м'яким узголів'ям Лофт
Мінімалістичне ліжко Лофт -чудове рішення у сучасному стилі. Воно поєднує правильні форми та цінову доступність. Любителі простору і мінімалізму точно оцінюватимуть дану модель. У ній багато простору та повітря. Його основою є ортопедична ламельна решітка на стильних дерев'яних ніжках, висотою 20 см. Звичайно за бажанням ліжко можна укомплектувати металевими ніжками такої ж висоти. У комплект входить знімний текстильний чохол у тон узголів'я.
Семислойні грабові ламелі власного виробництва забезпечують максимальний ортопедичний ефект.
М’яке узголів’я ліжка наповнене пінополіуретаном марки EL 28, що володіє високими показниками еластичності; та синтепоном максимальної щільності 300г/м кв2 для додаткової м’якості та комфорту.
Для оббивки використана зносостійка та екологічно чиста тканина приємної текстури.
Фанерні ламелі відстанню - 4,5-5 см
ЗАГАЛЬНІ ГАБАРИТИ ЛІЖКА:
Ширина: 161 см;
Довжина: 208 см;
Висота: 118 см;
Висота царги: 27 см висота ніжки
Спальне місце: 160 х 200 см
Можливі розміри спального місця: 80см, 90 см, 120см, 140см, 160см, 180см
Розміри спального місця ліжка:
120х200 см -5100 грн.
140х200 см -6000 грн.
160х200 см -6250 грн.
180х200 см -7750 грн.
Посилені ламелі відстанню 2,5см +490 грн.

Базова ціна на ліжко вказана у 5 категорії тканин !!!
тканина Laura (5 кат.)
тканина Simple (6 кат.)
Тканина Zenit (7 кат.)

УВАГА!!!
Деякі моделі йдуть під замовлення! Наявність уточнюйте у менеджера!
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Тип кровати | двуспальная |
| Форма кровати | прямоугольная |
| Комплектация матрасом | Нет |
| Наличие выдвижного ящика | Нет |
| Наличие ниши для белья | Да |
| Гарантийный срок | 18 мес |
| Состояние | Новое |
| Размер спального места | 120х200 |
| Основание | Ламели |
| Размеры спального места | |
| Длина спального места | 200 см |
| Ширина спального места | 120 см |
| Высота спального места | 28 см |
| Габаритные размеры кровати | |
| Длина кровати | 208 см |
| Ширина кровати | 121 см |
| Высота кровати с учетом изголовья | 118 см |
| Материал изготовления кровати | |
| Каркас кровати | фанера |
| Изголовье кровати | фанера |
| Изножье кровати | фанера |
| Розмір | |
| Виберіть розмір: | 120х200 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Обивочный материал | ткань |
- Цена: от 5 100 ₴






