Кровать в мягкой обивке двуспальная Меджик

- Под заказ
- Код: 002223
Отправка с 03 июня 2026от 18 300 ₴
- +380 (93) 000-02-49
- +380 (66) 000-02-49
Ліжко у м'якій оббивці Меджік
Це ліжко точно стане основним акцентом у вашій спальні.
Нереально красиве поєднання вишуканого кольору та форми. Узголів’я поєднує трендовий золотий декор та оксамитовий велюр, що робить модель унікальною.
Основа узголів’я виготовлена із деревини та м’яких острівних елементів
Міцний дерев’яний каркас виготовлений з фанери власного виробництва, а семислойні грабові ламелі відстанню 4,5-5 см забезпечують максимальний ортопедичний ефект.
М’яке узголів’я та короб ліжка наповнене пінополіуретаном марки EL 28, що володіє високими показниками еластичності; та синтепоном максимальної щільності 300г/м кв2 для додаткової м’якості та комфорту.
Для оббивки використана зносостійка та екологічно чиста тканина приємної текстури.
ЗАГАЛЬНІ ГАБАРИТИ ЛІЖКА:
Ширина: 172 см;
Довжина: 212 см;
Висота: 105 см;
Висота царги: 25 см+4 см висота ніжки
Спальне місце: 160 х 200 см
Можливі розміри спального місця: 160см
Розміри спального місця ліжка:
160х200 см
Фарбування декоративних елементів:


(за замовчуванням ліжко комплектується ніжками під №2, інші варіанти потрібно вказувати)

Наповнення ліжка

Базова ціна на ліжко вказана у 5 категорії тканин !!!
тканина Laura (5 кат.)
тканина Simple (6 кат.)
Тканина Zenit (7 кат.)

УВАГА!!!
Деякі моделі йдуть під замовлення! Наявність уточнюйте у менеджера!
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Тип кровати | двуспальная |
| Форма кровати | прямоугольная |
| Комплектация ортопедическим основанием | Да |
| Комплектация матрасом | Нет |
| Наличие подъемного механизма | Да |
| Наличие выдвижного ящика | Нет |
| Наличие ниши для белья | Да |
| Гарантийный срок | 18 мес |
| Состояние | Новое |
| Размер спального места | 160х200 |
| Основание | Ламели |
| Размеры спального места | |
| Длина спального места | 200 см |
| Ширина спального места | 160 см |
| Высота спального места | 28 см |
| Габаритные размеры кровати | |
| Длина кровати | 212 см |
| Ширина кровати | 172 см |
| Высота кровати с учетом изголовья | 105 см |
| Материал изготовления кровати | |
| Каркас кровати | фанера |
| Изголовье кровати | фанера |
| Изножье кровати | фанера |
| Розмір | |
| Виберіть розмір: | 160х200 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Обивочный материал | ткань |
- Цена: от 18 300 ₴














