Кровать в мягкой обивке двуспальная Ноа

- Под заказ
- Код: 002227
Отправка с 03 июня 2026от 9 900 ₴
- +380 (93) 000-02-49
- +380 (66) 000-02-49
Ліжко у м'якій оббивці Ноа
Ліжко Ноа це одночасно і про красу, і про функціональність, а також про комфортний відпочинок та здоровий сон.
У такому ліжку хочеться залишатися у прохолодні ранки та одразу пірнати ввечері.
Міцний дерев’яний каркас виготовлений з фанери власного виробництва, а семислойні грабові ламелі відстанню 4,5-5 см забезпечують максимальний ортопедичний ефект.
М’яке узголів’я та короб ліжка наповнене пінополіуретаном марки EL 28, що володіє високими показниками еластичності; та синтепоном максимальної щільності 300г/м кв2 для додаткової м’якості та комфорту.
Для оббивки використана зносостійка та екологічно чиста тканина приємної текстури.
ЗАГАЛЬНІ ГАБАРИТИ ЛІЖКА:
Ширина: 182 см;
Довжина: 214 см;
Висота: 106 см;
Висота царги: 21 см+15 см висота ніжки
Спальне місце: 160 х 200 см
Можливі розміри спального місця: 80см, 90см, 120см, 140см, 160см, 180см
Розміри спального місця ліжка:
120х200 см -9900 грн.
140х200 см -11600 грн.
160х200 см -12100 грн.
180х200 см -15000 грн.

(за замовчуванням ліжко комплектується ніжками під №2, інші варіанти потрібно вказувати)

Наповнення ліжка

Базова ціна на ліжко вказана у 5 категорії тканин !!!
тканина Laura (5 кат.)
тканина Simple (6 кат.)
Тканина Zenit (7 кат.)

УВАГА!!!
Деякі моделі йдуть під замовлення! Наявність уточнюйте у менеджера!
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Тип кровати | двуспальная |
| Форма кровати | прямоугольная |
| Комплектация ортопедическим основанием | Да |
| Комплектация матрасом | Нет |
| Наличие подъемного механизма | Да |
| Наличие выдвижного ящика | Нет |
| Наличие ниши для белья | Да |
| Гарантийный срок | 18 мес |
| Состояние | Новое |
| Размер спального места | 120х200 |
| Основание | Ламели |
| Размеры спального места | |
| Длина спального места | 200 см |
| Ширина спального места | 120 см |
| Высота спального места | 36 см |
| Габаритные размеры кровати | |
| Длина кровати | 214 см |
| Ширина кровати | 142 см |
| Высота кровати с учетом изголовья | 106 см |
| Материал изготовления кровати | |
| Каркас кровати | фанера |
| Изголовье кровати | фанера |
| Изножье кровати | фанера |
| Розмір | |
| Виберіть розмір: | 120х200 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Обивочный материал | ткань |
- Цена: от 9 900 ₴









