Парта 1-о м. Аудиторна полицею 6 р.г. (700х500х760мм) бук

- Під замовлення
- Код: 2-149674
Відправка з 08 квітня 20261 369 ₴
- +380 (93) 000-02-49
- +380 (66) 000-02-49
Парта AMF Аудиторна одномісна - створена для організації зручного навчального місця з використанням недорогих, але міцних і безпечних матеріалів. Висота і розміри відповідають ростовим категоріям і враховують норми ГОСТ і ДСТУ, розрахована на одного учня. Такі моделі парт відмінно підійдуть для обладнання аудиторії, їх можна ставити в будь-якому місці і з'єднувати в довгі столи-трибуни, що дуже зручно і дозволить розмістити учнів в приміщенні будь-якої форми. Парта виготовляється в двох варіантах - з полицею для книг і зошитів і без неї. Передбачені гачки для сумок, кромка столу виготовлена з пластику товщиною 2 мм. Каркас з пофарбованої квадратної труби 20x20 мм, міцний і надійний. Стільниця з ламінованого ДСП, висота фіксована і не регулюється. Парта Аудиторна випускається в двох варіантах з полицею і без, а також 1-місцева і 2-х місцева. Парта може бути виконана в 1-й, 2-й, 3-й, 4-й, 5-й і 6-й зростових категоріях. Каркас виконаний з квадратної труби розміром 20 * 20 мм, пофарбований порошковою фарбою чорного кольору. Стільниця, царга і полиця столу виконані з ламінованого ДСП, товщиною 16 мм кольору бук. Надійна пластикова кромка, товщиною 2 мм на стільниці, забезпечує більш комфортне і безпечне сидіння за столом. Парти відповідають всім вимогам ГОСТ і ДСТУ. 
Парта Аудиторна одномісна з полицею 6-а зростова група
Парта 1-о м. Аудиторна з полицею 6 з.г. дана модифікація парт характеризується наявністю додаткової полиці, висота стільниці відповідно норм 760 мм для учня, чий зріст становить 1590-1880 мм, одномісна.
Правила догляду
Для підтримки гарного стану шкільної парти достатньо всього лише раз на тиждень проводити чистку водою з милом. Після такого прибирання парту рекомендується витерти насухо м'якою тканиною.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AMF |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага виробу | 10,3 кг кг |
| Висота виробу | 760 мм мм |
| Глибина стільниці | 500 мм мм |
| Кількість виробів у пакованні: | 1 шт |
| Матеріал каркаса (корпусу): | Сталь |
| Матеріал стільниці | ДСП |
| Мoдель | Парта Аудіоторна одномісна |
| Модифікація виробу: | Парта Аудіоторна одномісна з полицею 6-го паросткова група |
| Товщина крайки стільниці: | 2 мм |
| Товщина стільниці | 16 мм |
| Колір каркасу | Чорний |
| Колір стільниці: | Бук |
| Ширина стільниці | 700 мм |
- Ціна: 1 369 ₴











