Комод деревянный Екслюзив

- В наличии
от 10 700 ₴
+380 (96) 000-02-49
- +380 (93) 000-02-49
- +380 (66) 000-02-49
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Комод Ексклюзив
Комод Ексклюзив – це красивий і стильний місткий комод з натурального дерева.
А встановивши його в парі з дзеркалом, отримаєте ще й чудовий туалетний столик.

Матеріал сосна щит:
10700 грн.
Матеріал бук щит:
15450 грн.
УВАГА!
Деякі моделі йдуть під замовлення! Наявність уточнюйте за телефоном!
Можливі кольори:
Доплата за білий та сірий колір +15%

Габаритні розміри:
Ширина: 91 см
Висота: 75 см
Глибина: 45 см
Порода деревини: сосна щит, бук щит
Покриття: гіпоалергенний лак італійського виробництва
Каркас ящика : ламіноване ДСП ; Дно ящика : ДВП
Напрямні механізми : телескопічні
Гарантія: 12 місяців
Упаковка: гофрокартон.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Арбор Древ |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Страна производитель | Украина |
| Количество выдвижных ящиков | 3 шт |
| Состояние | Новое |
| Материал изготовления комода | |
| Столешница | натуральное дерево |
| Фасады | натуральное дерево |
| Корпус (каркас) | натуральное дерево |
| Габаритные размеры комода | |
| Ширина комода | 102 см |
| Глубина комода | 40 см |
| Высота комода | 90 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Материал изготовления | сосна щит |
- Цена: от 10 700 ₴








