Тумба деревянная прикроватная Стандарт

- В наличии
от 4 580 ₴
- +380 (93) 000-02-49
- +380 (66) 000-02-49
Тумба дерев'яна приліжкова Стандарт
Тумба приліжкова Стандарт - це тумбочка в спальню, виготовлена з натурального дерева.
Приліжкова тумба – це важлива деталь в інтер'єрі спальні.
Тумба має один висувний ящик на телескопічних направляючих і одну поличку.
В шухлядці і на поличці можна зберігати масу корисних дрібниць, наприклад, пульти від телевізора або
журнали для читання перед сном.

Матеріал сосна щит:
4580 грн.
Матеріал бук щит:
6620 грн.
УВАГА!
Деякі моделі йдуть під замовлення! Наявність уточнюйте за телефоном!
Габаритні розміри:
Ширина: 50 см
Висота: 39,5 см
Глибина: 35 см
Порода деревини: сосна, бук
Покриття: гіпоалергенний лак італійського виробництва
Каркас ящика : ламіноване ДСП ; Дно ящика : ДВП
Напрямні механізми : телескопічні
Можливі кольори:
горіх, вільха, яблуня локарно, темний горіх, венге магія, венге, сірий, білий (+15% за білий та сірий колір)

Гарантія: 12 місяців
Упаковка: гофрокартон.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Арбор Древ |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Страна производитель | Украина |
| Количество выдвижных ящиков | 1 шт |
| Тип тумбы | прямая |
| Состояние | Новое |
| Материал изготовления тумбы | |
| Корпус тумбы | натуральное дерево |
| Фасады тумбы | натуральное дерево |
| Габаритные размеры тумбы | |
| Ширина тумбы | 40 см |
| Глубина тумбы | 35 см |
| Высота тумбы | 45 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Материал изготовления | сосна щит |
- Цена: от 4 580 ₴









