Кровать детская односпальная в мягкой обивке Флора

- Под заказ
- Код: 002143
Отправка с 02 июня 2026от 13 150 ₴
- +380 (93) 000-02-49
- +380 (66) 000-02-49
Ліжко односпальне Флора
Односпальне ліжко Флора - це відмінне рішення для невеликих кімнат. Вдень Ви можете її використовувати в якості диванчика для читання книг або перегляду фільмів, а вночі - як повноцінне комфортне спальне місце!
Можливо замовити в різних варіантах кольору і типу оббивки!
Каркас ліжка складається з шліфованого ДСП першого сорту.
Бічні царги посилені сосновим бруском.
Дно ящика для білизни - з шліфованого МДФ 6мм. Витримує навантаження до 120кг.
Перемичка, що розділяє ящик на дві частини - з ламінованого ДСП висотою 15см.
Металевий каркас - посилений. Кріпиться на 6 ніжок, або на підйомний механізм.
Букові ламелі. Відстань між ламелями - 4,5-5см.
Можливі розміри спального місця ліжка:
90х200 см +ПМ -13150 грн.
100х200 см +ПМ -13450 грн.
Ліжко укомплектовано підйомним механізмом:

Залежно від обраної тканини, ціна на ліжко може змінюватися:
- 2 категорія: +5% до базової ціни
- 3 категорія: +8% до базової ціни
- 4 категорія: +13% до базової ціни
- 5 категорія: +18% до базової ціни
- 6 категорія: +23% до базової ціни
- 7 категорія: +28% до базової ціни
Великий вибір тканин від різних виробників:
Розбивку тканин за категоріями можна скачати нижче в розділі "Специфікація"!!!
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Форма кровати | прямоугольная |
| Комплектация ортопедическим основанием | Да |
| Комплектация матрасом | Нет |
| Наличие подъемного механизма | Да |
| Наличие выдвижного ящика | Нет |
| Наличие ниши для белья | Да |
| Гарантийный срок | 18 мес |
| Состояние | Новое |
| Размеры спального места | |
| Длина спального места | 200 см |
| Ширина спального места | 90 см |
| Габаритные размеры кровати | |
| Длина кровати | 210 см |
| Ширина кровати | 102 см |
| Высота кровати с учетом изголовья | 80 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Каркас кровати | ДСП шлифованное |
| Виберіть розмір: | 90х200 см |
- Цена: от 13 150 ₴













