Кровать двуспальная в мягкой обивке Лафеста

- Под заказ
- Код: 002140
Отправка с 02 июня 2026от 14 290 ₴
- +380 (93) 000-02-49
- +380 (66) 000-02-49
Ліжко двоспальне Лафеста
Лафеста - сучасне і стильне ліжко! Стане для Вас ідеальним місцем для релаксації і сну. Висока, дизайнерська і декоративна обробка спинки ідеально впишеться в сучасний дизайн.
Можливо замовити в різних варіантах кольору і типу оббивки!
Каркас ліжка складається з шліфованого ДСП першого сорту.
Бічні царги посилені сосновим бруском.
Дно ящика для білизни - з шліфованого МДФ 6мм. Витримує навантаження до 120кг.
Перемичка, що розділяє ящик на дві частини - з ламінованого ДСП висотою 15см.
Металевий каркас - посилений. Кріпиться на 6 ніжок, або на підйомний механізм механізм.
Букові ламелі. Відстань між ламелями - 4,5-5см.
Можливі розміри спального місця ліжка:
160х200 см -14290 грн.
180х200 см -15540 грн.
160х200 см +ПМ -15880 грн.
180х200 см +ПМ -16470 грн.
Додатково можна доукомплектувати підйомним механізмом:

Залежно від обраної тканини, ціна на ліжко може змінюватися:
- 2 категорія: +5% до базової ціни
- 3 категорія: +8% до базової ціни
- 4 категорія: +13% до базової ціни
- 5 категорія: +18% до базової ціни
- 6 категорія: +23% до базової ціни
- 7 категорія: +28% до базової ціни
Великий вибір тканин від різних виробників:
Розбивку тканин за категоріями можна скачати нижче в розділі "Специфікація"!!!
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Форма кровати | прямоугольная |
| Комплектация ортопедическим основанием | Да |
| Комплектация матрасом | Нет |
| Наличие подъемного механизма | Да |
| Наличие выдвижного ящика | Нет |
| Наличие ниши для белья | Да |
| Гарантийный срок | 18 мес |
| Состояние | Новое |
| Размеры спального места | |
| Длина спального места | 200 см |
| Ширина спального места | 160 см |
| Габаритные размеры кровати | |
| Длина кровати | 215 см |
| Ширина кровати | 172 см |
| Высота кровати с учетом изголовья | 124 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Каркас кровати | ДСП шлифованное |
| Виберіть розмір: | 160х200 см |
- Цена: от 14 290 ₴












