Стол раскладной обеденный Питон

- В наличии
5 400 ₴
- +380 (93) 000-02-49
- +380 (66) 000-02-49
Стіл трансформер Пітон
Стіл трансформер консоль “Python” – це ідеальний вибір для тих, хто цінує універсальність і функціональність в меблях. Цей стіл пропонує різноманітні можливості використання, які легко адаптуються до ваших потреб. У складеному вигляді розсувний стіл “Python” має компактну глибину всього 43 см, що дозволяє економити простір і розміщувати його біля стіни або в будь-якому іншому зручному місці. Але це ще не все – за потреби, стіл може миттєво перетворитися на великий обідній стіл з довжиною від 430 до 2400 мм. Завдяки чотирьом проміжним варіантам розміру ви завжди зможете знайти оптимальний формат для вашого випадку, хай то обід у колі сім’ї, святкове приймання гостей або дружні посиденьки.
Можливі кольори: Білий, Дуб Сонома, Дуб крафт золотий, Венге.

Габарити столу в складеному стані (ШхВхГ): 90х75х43 см
Габарити столу в розкладеному стані (ШхВхГ): 90х75х240 см
Матеріали: ДСП 16 мм і телескопічні направляючі фірми ДС.
Висота столу: 750 мм;
Глубина столу: 900 мм;
Ширина столу: 430 -2400 мм;
Матеріал стільниці: ламіноване ДСП;
Товщина стільниці: 16 мм;
Матеріал корпусу: ламіноване ДСП;
Товщина корпусу: 16 мм;
Крок трансформації: 400 мм;
Вага: 70 кг;
Країна-виробник товару: Україна;
Гарантія: 12 місяців.

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ART |
| Страна производитель | Украина |
| Раскладная столешница | Да |
| Цвет | Дуб крафт золотой |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры стола | |
| Длина стола | 430 мм |
| Ширина стола | 900 мм |
| Высота стола | 750 мм |
| Длина стола в раздвинутом (разложенном) состоянии | 2400 мм |
| Длина стола в сдвинутом (сложенном) состоянии | 430 мм |
| Толщина столешницы | 16 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет стола | Дуб Крафт золотий (розібраний) |
| Регулировка размера столешницы | Так |
- Цена: 5 400 ₴











