Диван кутовий Релакс

- Под заказ
- Оптом и в розницу
- Код: 007102
Отправка с 02 июня 202620 400 ₴
Показать оптовые цены- +380 (93) 000-02-49
- +380 (66) 000-02-49
Диван кутовий Релакс
Кутові дивани являють собою один з найбільш практичних і універсальних типів меблів. Всі моделі мають різноманітну конфігурацію, безліч забарвлень, виготовлені з різних матеріалів і належать до різних цінових категорій. Об'єднує їх унікальна і дуже важлива особливість - здатність максимально займати одне з найбільш рідко використовуються місць в кімнаті - кут.
Кутові дивани зазвичай розміщуються в кутку кімнати, тим самим створюючи додатковий затишок у вашій оселі.
Стильний диван стане прикрасою будь-якої кімнати. Сучасний лаконічний дизайн, оббивка з високоякісної меблевої тканини в будь-якій комбінації, додатково декоративні подушки.
Такий диван підійде до будь-якого інтер'єру!
ХАРАКТЕРИСТИКИ:
Габаритні розміри: 1900x2150x1000 мм
Розмір спального місця: 1980x1500 мм
Висота посадкового місця: 450 мм
Короб для зберігання: з ламінованої ДСП
Кут збірки на вибір - лівий (L) / правий (R)
Механізм розкладання: пума

Вартість дивану може змінюватися від вибору категорії тканини!
Наповнення дивану :
Механізм трансформації пума:
Пума - це один з найпростіших і зручних механізмів трансформації диванів, яким оснащують як прямі, так і кутові моделі. Як правило, диван з механізмом пума вибирають для постійного використання, він дуже зручний і функціональний.
Особливо функціональні прямі дивани, так як спальне місце при їх розкладанні виходить досить просторим.
2 короба для зберігання речей:

УВАГА!!!
Деякі моделі йдуть під замовлення! Наявність уточнюйте у менеджера!
Доставка Новою поштою, Сат, Делівері - за рахунок покупця!
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Тип дивана | угловой |
| Наличие спального места | Да |
| Механизм трансформации спального места | Пума |
| Гарантийный срок | 18 мес |
| Состояние | Новое |
| Ортопедические свойства | Да |
| Материал каркаса | натуральное дерево |
| Габаритные размеры | |
| Высота посадочной части дивана | 45 см |
| Высота дивана с учетом спинки | 100 см |
| Размеры спального места | |
| Длина спального места | 215 см |
| Ширина спального места | 140 см |
| Высота от пола | 100 см |
| Высота спального места | 45 см |
| Материал изготовления | |
| Каркас дивана | натуральное дерево |
| Комплектация | |
| Наличие спинки | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид мягкой мебели | диван |
| Длина дивана | 215 |
| Глубина дивана | 190 |
- Цена: 20 400 ₴











