Гойдалка садова Патіо Стандарт (розкладна)

- Под заказ
- Код: 013023
Отправка с 21 мая 2026от 13 750 ₴
+380 (96) 000-02-49
- +380 (93) 000-02-49
- +380 (66) 000-02-49
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Гойдалка садова Патіо Стандарт (розкладна)
Садові гойдалки серіїі Стандарт - одні з найбільш стильних і якісних моделей на Українському ринку. Садова гойдалка серії Стандарт виготовляється на високоякісному обладнанні. Ці дачні гойдалки отримали:
Оптимальні розміри сидіння 170 см.
Стильний зовнішній вигляд, який подобається дорослим і дітям.
Сидіння з міцної та довговічної тканини, 2 м'які подушки з боків.
Розміри гойдалки:
ширина сидіння - 170 см
висота спинки - 50 см
глубина сидіння - 50 см
ширина спинки - 170 см
Габаритні розміри гойдалки: 224х198х143 см
Вартість гойдалки 13750 грн. +москітна сітка 2000 грн.
Москітна сітка +2000 грн.

У комплекті дві подушки

Розмір спального місця 100х180 см
Характеристика:
Тип гойдалки: 4-х місна розкладна
Комплектація навісом: Так
Матеріал каркаса: метал
Основа сидіння: пружинна сітка
Опора: дугоподібна
Діаметр несучої труби: 51.00 мм
Наповнювач м'яких елементів: пінополіуретан
Матеріал навісу: тканина з захистом від УФ.
Максимально допустиме навантаження: 320.00 кг
Габаритні розміри упаковки (картонна коробка): 2075х800х390 мм
Вартість доставки на відділення Сат або адрес (до підїзду) 800-900 грн. Поза межами міста 1400 грн.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Украинские конструкции |
| Страна производитель | Украина |
| Максимально допустимая нагрузка | 320 кг |
| Диаметр несущей трубы | 51 мм |
| Опора | дугообразная |
| Состояние | Новое |
| Материал каркаса | металл |
| Гарантийный срок | 12 |
| Вид мягкой мебели | качеля |
| Габаритные размеры качели | |
| Ширина | 2240 мм |
| Глубина | 1430 мм |
| Высота | 1980 мм |
| Размеры спинки и сидения | |
| Ширина сиденья | 1700 мм |
| Глубина сиденья | 500 мм |
| Ширина спинки | 1700 мм |
| Высота спинки | 500 мм |
| Комплектация | |
| Декоративная подушка | 2 шт |
| Пользовательские характеристики | |
| Комплектація | гойдалка |
- Цена: от 13 750 ₴









