Ортопедичний матрац Freedom 2 в 1

- В наявності
- Код: 1-2502940701903
4 577 ₴
- +380 (93) 000-02-49
- +380 (66) 000-02-49
- Чохол - тканина жаккард
- Піна
- Латексована кокосова койра
- Термоповсть
- Блок пружин «Pocket Spring»
- Термоповсть
- Піна
- Євроборт із піни по периметру
- Чохол - тканина жаккард
Для оптових покупців, магазинів, виробників меблів існує гнучка система знижок!
Прийміть до уваги: матраци вартістю від 5000 грн за односпальний та 10000грн за двоспальний матрац відправляємо безкоштовно на відділення перевізника в вашому населеному пункті, або доставимо до дверей в місті Львові.
Ліжка з ДСП, МДФ, деревяні, металеві, ковані ліжка. Ліжка в м'якій оббивці з великим асортиментом кольорів та тканин.
Дитячі ліжка та ліжка машинки
Односпальні, двоспальні та двоярусні ліжка.
Металеві суцільні каркаси. Надміцні розбірні дерев'яні (фанерні) каркаси.
Розмір від 190*70см до 220*200см.
Відстані між ламелями 25, 45 та 55мм.
Завжди в наявності. Можливе виготовлення нестандартного розміру.
.Натяжні наматрацники та наматрацники з кутовими кріпленнями
Воллогостійкі наматрацники та наматрацники з натурального та напівсинтетичного матеріалу
Якщо купуєте в нас матрац, з послугою "Самовивіз" - наматрацник отримайте в подарунок.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ЕММ |
| Країна виробник | Україна |
| Форма матраца | прямокутний |
| Тип матраца | пружинний |
| Висота | 18 см |
| Кількість пружин в пружинному блоці на 1 кв. м. | 270 шт. |
| Наповнення матраца | пінополіуретан |
| Ефект "Зима - Літо" | Ні |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Анатомічні властивості | Так |
| Посилений каркас матраца (периметр матраца) | Так |
| Максимально допустиме навантаження на 1 спальне місце | 130 кг |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Ступінь жорсткості матраца | |
| Сторона матраца 1 | підвищеної жорсткості |
| Сторона матраца 2 | підвищеної жорсткості |
| Матеріал чохла матраца | |
| Сторона чохла 1 | жаккард |
| Сторона чохла 2 | жаккард |
| Користувальницькі характеристики | |
| Наповнювач | Ортопедична піна,Кокосова койра |
| Євроборт з піни по периметру | Наявний |
| Мoдель | 70х190 |
| Гарантія | 18 місяців |
| Жорсткість | 4/5 |
| Унікальні властивості | Ефект 2 в 1 |
| Наповнювач №3 | Латексована кокосова койра |
| Наповнювач №2 | Термоповсть |
| Тканина чаву | Жакард |
| Висота, см | 18 см |
| Навантаження | 130 кг |
| Тип чохла | Незнімний |
| Активний/неактивний асортимент | Товар виготовляється |
| Тип пружинного блока | Pocket Spring |
- Ціна: 4 577 ₴










