Нога каркаса метал допоміжна квадратна сіра h240-255мм

- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 25252
80 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 180 ₴
- +380 (93) 000-02-49
- +380 (66) 000-02-49
Ноги для каркасу ліжка
Класичні ніжки для ортопедичної каркас-ліжка виготовлені з високоякісної металевої профільної труби 25*25мм., пофарбованої порошковою фарбою Еко. Підходять для будь-якої моделі одно- і двоспальних каркасів
. Висота ніжки — 240 мм. Регульований пластиковий амортизатор не тільки захищає підлогові покриття від подряпин, але й дає змогу регулювати висоту каркаса до 260 мм.
Міцна квадратна ніжка для меблів, виготовлена зі сталевої труби та покрита зносостійкою фарбою. Оснащена регулювальним гвинтом, що дозволяє точно вирівняти висоту меблів навіть на нерівній підлозі. Нижня частина має пластикову опору, яка запобігає ковзанню та захищає підлогу від подряпин.
Переваги:
-
Висока міцність і довговічність
-
Регулювання висоти для ідеального вирівнювання
-
Стабільна опора з захистом підлоги
-
Підходить для ліжок, тумб, столів, шаф і диванів
Ідеальний варіант для створення надійної та стійкої конструкції меблів.
Якщо ви порівнюєте ціни на схожі товари в інших продавців, і вони набагато або в рази вищі за наші, майте на увазі, що їхня якість не обов'язково краща, а може бути просто дуже сильно підкреслена, або перепродається через декількох постачальників. Ми ж отримуємо товар безпосередньо від виробника й особисто відправляємо клієнту, що дає змогу утримувати ціну на низькому рівні за високої якості товару.
Для гуртових і постійних клієнтів є знижка до -20%
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Метал |
| Основний колір | Сірий |
| Діаметр | 50 мм |
| Висота | 240 мм |
| Форма підстави | Квадратна |
| Призначення | Для ліжка |
| Вид товару | Ножки |
| Вага | 0.3 кг |
- Ціна: 80 ₴











