Стіл обідній Ві в стилі Лофт Loft

Доставка=0
- В наявності
- Код: 014020
від 5 050 ₴
+380 (96) 000-02-49
- +380 (93) 000-02-49
- +380 (66) 000-02-49
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стіл обідній Ві

Розміри стола:
- висота - 750 мм
- ширина - 800 мм
- глубина - 800 мм
- висота - 750 мм
- ширина - 1150 мм
- глубина - 750 мм
- каркас-метал
- столешня ДСП
- розміри деталей з ДСП: 800х800x32 - 1шт, або 1150х750x32 - 1шт
- форма стола: квадра, прямокутна
Колір покриття каркасу виробу:

У виробництві використовується ДСП високої якості виробника SWISSPAN колекція NATUR.
В наявності наступні кольори:


Фурнітура для ніжок стола
Дана пластикова ніжка має регулювання по висоті, що актуально при нерівних поверхнях.
Безкоштовна доставка на склад Нової пошти, безкоштовна адресна доставка !!!
Доставку здійснюємо перевізником Нова Пошта в будь-яку точку України (навіть самий глухій село, де немає відділення Нової пошти).
Весь вантаж страхується на його повну вартість. Рекламації з боку перевізника Нової Пошти вирішуються протягом одного дня, ці випадки зустрічаються досить рідко, тому що продукція нашої фабрики добре упаковується і обриштовується на Новій Поштою дерев'яним каркасом. Що стосується фабричного браку, він мінімізований, і якщо таке трапляється - усувається за наш рахунок в найкоротші терміни.
Країна виробник - Україна
Гарантійний термін - 18міс.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Метал-дизайн |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Країна виробник | Україна |
| Форма столу | Прямокутний |
| Стан | Новий |
| Кількість коліщат | 1 |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Габаритні розміри столу | |
| Висота столу | 750 мм |
| Ширина столу | 750 мм |
| Довжина столу | 1200 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Каркас, ніжки | метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | метал/сталь |
| Стільниця | ЛДСП |
| Виберіть розмір: | 80х80 см |
| Колір ніжок | чорний оксамит |
| Габаритні розміри столика | |
| Довжина столика | 120 |
| Глибина столика | 750 |
| Висота столика | 750 |
- Ціна: від 5 050 ₴





