Крісло керівника Atlantis, механізм Anifix, тканина сіра

- В наявності
- Код: 2-555345
6 199 ₴
- +380 (93) 000-02-49
- +380 (66) 000-02-49
Крісло AMF Atlantis – сучасне стильне крісло. Основний упор зроблений на правильну ергономіку та комфорт для користувача. У цьому кріслі зручно працювати навіть багато годин поспіль завдяки поперековій підтримці, сучасним наповнювачам та якісній конструкції. У кріслі використані масивні підлокітники з м'якими накладками у колір оббивки та хромована металева хрестовина. Крісло обтягнуте високоякісним шкірозамінником. Матеріал має гарну зносостійкість і практичний у догляді. Надійний та багатофункціональний механізм гойдання Anyfix, у якому є не тільки режим вільного гойдання, а також можливість фіксації у будь-якому проміжному положенні. Важлива особливість – прогумовані ролики для гладких поверхонь, які зроблять пересування крісла максимально безшумним та забезпечать більш дбайливе зіткнення з ламінатом або паркетом. Крісло розраховане на статичне вертикальне навантаження до 120 кг. Крісло AMF Atlantis - ідеальний комфорт протягом дня, підходить як для офісного, так і домашнього використання.
Крісло Atlantis Хром AnyFix
Дана модифікація крісла Atlantis комплектується міцними високоякісними металевими хромованими елементами та механізмом гойдання AnyFix.
Механізм
| Механізм гойдання "AnyFix" дозволяє не тільки вільно розгойдуватися вперед-назад, але і зафіксувати будь проміжне положення. AnyFix має регулювання висоти сидіння, щоб підлаштувати крісло під ріст сидячого, а також регулювання жорсткості і амплітуди коливання, щоб урівняти їх з його вагою. Це два самостійних важеля, в призначенні яких легко розібратися навіть новачкові. Гойдання з використанням механізму AnyFix дозволяє зняти денне статичне навантаження з хребта і швидко повернути робочий стан, досяжний після кількох хвилин такої легкої релаксації. Механізм AnyFix зараз дуже популярний, так як його ціну можна порівняти з ціною механізму Tilt, а переваг значно більше. Купуючи крісло з механізмом "AnyFix" Ви отримуєте комфорт і задоволення від проведення часу на робочому місці. |
Правила догляду
Крісла необхідно розміщувати в сухих приміщеннях, що провітрюються (при температурі повітря від +5°C до +25°C і відносної вологості повітря від 30% до 70%). Для максимально тривалого збереження початкового вигляду крісел, необхідно берегти їх від попадання прямих сонячних променів і не ставити поряд з опалювальними приладами, тому що їх колір може потьмяніти і змінитися структура поверхні. Оббивка крісла довше збереже привабливий вигляд, якщо ви регулярно чиститимете її пилососом. Плями чистіть негайно. Пролиту рідину можна витирати білими рушниками або спеціальною тканиною, яка вбирає вологу. Металевий або пластиковий каркас слід протирати м'якою вологою тканиною з використанням спеціальних миючих засобів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AMF |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага виробу | 14,9 кг кг |
| Висота виробу у верхньому положенні: | 1210 мм |
| Висота виробу в нижньому положенні: | 1130 мм |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 590 мм |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 510 мм |
| Висота спинки | 690 мм мм |
| Глибина виробу | 740 мм |
| Глибина сидіння | 510 мм мм |
| Діаметр хрестовини: | 700 мм |
| Каркас | Сталь |
| Кількість виробів у пакованні: | 1 шт |
| Хрестовина | Хромована |
| Максимальне навантаження на виріб: | 120 кг |
| Материал обивки: | Тканина |
| Механізм гойдання | AnyFix |
| Мoдель | Atlantis |
| Модифікація виробу: | Крісло Atlantis Хром AnyFix |
| Ролики: | Прогумовані |
| Колір каркасу | Хром |
| Колір оббивки | Колір Сірий |
| Ширина вироби | 620 мм |
| Ширина сидіння | 530 мм |
- Ціна: 6 199 ₴











