Крісло Фаворит Пластик НВ на механізмі гойдання , Неаполь N- 55

- Під замовлення
- Код: 2-034134
Відправка з 08 травня 20263 959 ₴
- +380 (93) 000-02-49
- +380 (66) 000-02-49
Робочі місця співробітників будь-якої компанії повинні бути обладнані з урахуванням їх зручності і комфорту, а навантаження на спину і хребет по максимуму знижені. Адже більшу частину дня працівники офісів проводять в сидячому положенні. Керівник компанії не є винятком. Саме для нього і розроблено крісло Фаворит. Каркас виробу виконаний з міцного пластику, а поліамідна хрестовина дозволяє витримувати навантаження до 120 кг.
Між сидінням і спинкою крісла відсутне рухливе з'єднання, що робить конструкцію монолітною. Для оббивки моделі використовується штучна шкіра Неаполь чорного кольору. Вона стійка до пошкоджень і впливу високої температури, вологи і сонячних променів.
Ніжки виробу обладнані роликовими колесами, тому його легко рухати по приміщенню при необхідності.
Крісло Фаворит Пластик
Дана модифікація крісла Фаворит комплектується міцними високоякісними пластиковими підлокітниками і хрестовиною, а також оснащено механізмом гойдання Tilt.
Механізм
| Механізм гойдання "Tilt" для крісел керівника дозволяє вільно розгойдуватися вперед-назад з фіксацією в одному робочому положенні. Зусилля по гойданню крісла можуть регулюватися, що дозволяє домогтися більшої або меншої амплітуди руху. Для гойдання або відкидання крісла назад, для досягнення оптимальної релаксації, необхідно докласти мінімум сил. Це дозволяє швидко, без зайвих зусиль перевести організм з робочого стану в розслаблений і відпочиваючий. При цьому механізм фіксації робить використання крісла неймовірно комфортним. Даний механізм часто встановлюється на крісла для керівників, і рідше на операторські. Зручність даного механізму в тому, що він найпоширеніший, і, якщо сталася поломка, можна його безпроблемно замінити. Всі комплектуючі завжди є у продажу в спеціалізованих магазинах, наприклад, у нас. |
Шкірозамінник Неаполь
![]() Щільність: 415 г/м2 Склад: Верхній слой: 100% ПУ, Основа: 75% ПЕС, 25% ХЛ Штучна шкіра з поліуретану Неаполь має дрібнозернисту фактуру з легким глянцем, представлена ??в різних кольорах. Матеріалу притаманні високі користувальницькі і естетичні характеристики: - міцність до механічного та ультрафіолетового впливу; - еластичність і м'якість, що дозволяє добре драпірувати матеріал, обтягувати їм вироби будь-яких форм; - технології виготовлення гарантують безпеку матеріалу для здоров'я людини, створюють повітропроникну поверхню; - шкіра близька по зовнішньому вигляду до натурального матеріалу, тому може використовуватися в якості замінника або компаньйона; - матеріал можна мити мильним розчином або протирати. Шкірозамінник Неаполь прекрасно виглядає на виробі, надаючи йому солідний і оригінальний вигляд. |
Правила догляду
Для чищення крісла рекомендується використовувати суху м'яку ганчірку або вологу губку з додаванням миючих засобів, які не містять спирт.
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Вага виробу | 11,5 кг кг |
| Висота виробу у верхньому положенні: | 1150 мм |
| Висота виробу в нижньому положенні: | 1020 мм |
| Висота підлокітників від сидіння: | 180 мм |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 630 мм |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 500 мм |
| Висота спинки | 550 мм мм |
| Глибина виробу | 520 мм |
| Глибина сидіння | 440 мм мм |
| Діаметр хрестовини: | 640 мм |
| Кількість виробів у пакованні: | 1 шт |
| Кол-во изделий на паллете: | 12 шт. |
| Колекція: | Classic S |
| Хрестовина | Пластикова |
| Максимальне навантаження на виріб: | 120 кг |
| Материал обивки: | Шкірзамінник Неаполь |
| Механізм гойдання | Tilt |
| Мoдель | Фаворит |
| Модифікація виробу: | Крісло Фаворит Пластик |
| Підлокітники | Пластикові |
| Колір оббивки | Неаполь-55 |
| Ширина вироби | 530 мм |
| Ширина сидіння | 450 мм |
- Ціна: 3 959 ₴









