Парта 2-х м. Аудиторна без полички 6 р.г. (1200х500х760мм) бук

- Під замовлення
- Код: 2-110120
Відправка з 11 квітня 20261 749 ₴
- +380 (93) 000-02-49
- +380 (66) 000-02-49
Парта AMF Аудиторна двомісна - створена для організації зручного навчального місця з використанням недорогих, але міцних і безпечних матеріалів. Висота і розміри відповідають стандартним зростовим категоріям і враховують норми ГОСТ і ДСТУ, розрахована на двох учнів. Такі моделі парт відмінно підійдуть для обладнання аудиторій, класів, їх можна об'єднувати в довгі столи-трибуни, що дуже зручно і дозволить конфігурувати їх в залежності від приміщення. Передбачені гачки для сумок, кромка столу пластикова, товщиною 2 мм. Аудиторні парти бувають двох типів - з полицею для книг і зошитів і без полиці. Каркас виготовляється з квадратної труби 20x20 мм покритої фарбою, він міцний і надійний. Стільницею служить якісна ламінована ДСП-плита.
Парта Аудиторна випускається в двох варіантах з полицею і без, а також 1-місцева і 2-х місцева.
Парта може бути виконана в 1-й, 2-й, 3-й, 4-й, 5-й і 6-й зростових категоріях.
Каркас виконаний з квадратної труби розміром 20 * 20 мм, пофарбований порошковою фарбою чорного кольору.
Стільниця, царга і полку столу виконані з ламінованого ДСП, товщиною 16 мм кольору бук.
Надійна пластикова кромка, товщиною 2 мм на стільниці, забезпечує більш комфортне і безпечне сидіння за столом.
Парти відповідають всім вимогам ГОСТ і ДСТУ.

Парта Аудиторна двомісна без полиці 6-а зростова група
Парта 2-х м. Аудиторна без полиці 6 з.г. дана модифікація характеризується наявністю двох місць для учнів зростом 1590-1880 мм, висота від підлоги відповідно ГОСТ 760 мм (не регулюється), відсутністю полиці, наявністю бічних гачків для сумок.
Правила догляду
Для підтримки гарного стану шкільної парти достатньо всього лише раз на тиждень проводити чистку водою з милом. Після такого прибирання парту рекомендується витерти насухо м'якою тканиною.
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Вага виробу | 14,2 кг кг |
| Висота виробу | 760 мм мм |
| Глибина стільниці | 500 мм мм |
| Кількість виробів у пакованні: | 1 шт |
| Матеріал каркаса (корпусу): | Сталь |
| Матеріал стільниці | ДСП |
| Мoдель | Парта Аудіоторна двомісна |
| Модифікація виробу: | Парта Аудіоторна двомісна без полиці 6-я паростка |
| Товщина крайки стільниці: | 2 мм |
| Товщина стільниці | 16 мм |
| Колір каркасу | Чорний |
| Колір стільниці: | Бук |
| Ширина стільниці | 1200 мм |
- Ціна: 1 749 ₴











