Табурет Софі хром Скаден бежевий зі штрихкодом Е

- В наявності
- Код: 2-052811
648 ₴
- +380 (93) 000-02-49
- +380 (66) 000-02-49
Табурет Софі - прекрасний вибір як для домашньої кухні, так і для невеликого кафе, дачі, приміщень з обмеженою площею або виїзних заходів. Даний табурет надійний і практичний. М'яке, зручне сидіння обшите зносостійким «дихаючим» шкірозамінником. В основі лежить міцний металевий каркас, покриття хром полегшує догляд за ним і надає виробу естетичний вигляд. Також особливістю даної моделі є її зручність в транспортуванні і малі габарити.
Основні особливості:
- широкий вибір оббивних матеріалів та їх колірних рішень;
- м'яке і зручне поролонове сидіння;
- стійкий металевий каркас;
- зручне зберігання до 16 штук в стопці;
- виріб транспортується в зібраному вигляді і не вимагає складання;
- приваблива ціна.
Табурет Софі Хром
Модифікація табурета Софі з каркасом кольору Хром.
Шкірозамінник Скаден
Зносостійкість по тесту Martindale: 30 000 циклів
Щільність: 520 г/м2
Склад: Верхній прошарок: 100% ПВХ, Основа: 100% Поліефір
Штучна шкіра Скаден створюється на основі високих технологій, верхній шар матеріалу виготовлений з матеріалів особливої міцності. Скаден розробляється для екстремального використання і широко застосовується у сфері медичної техніки, обладнання яхт, автомобілів, тренажерів. Матеріал демонструє високу стійкість до механічного впливу, зношування, стирання, дії морозу та ультрафіолету, має Важкозаймисте покриття, яке пройшло випробування цигаркою. Скаден має відмінні зовнішні характеристики: велику схожість з натуральною шкірою, безліч варіантів забарвлень, приємний на дотик. Вироби зі шкіри цього виду набувають респектабельний вигляд, який зберігається довгі роки при зовсім невеликому догляді.
Правила догляду
Витирати сидіння табурета можна губкою, змоченою в мильному розчині, після чого протирати вологе місце до сухості, бавовняною тканиною. Також можна користуватися спеціальними засобами для догляду.
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Вага виробу | 2,2 кг кг |
| Висота виробу | 450 мм мм |
| Глибина виробу | 470 мм |
| Глибина сидіння | 350 мм мм |
| Кількість виробів у пакованні: | 6 шт. |
| Кол-во изделий на паллете: | 36 шт. |
| Максимальне навантаження на виріб: | 120 кг |
| Материал обивки: | Шкірзамінник Скаден |
| Мoдель | Софи |
| Модифікація виробу: | Табурет Софи Хром |
| Колір каркасу | Хром |
| Колір оббивки | Скаден бежевий |
| Ширина вироби | 470 мм |
| Ширина сидіння | 350 мм |
| Штабельованість: | по 4 шт. |
- Ціна: 648 ₴






