Стіл Campari Cr1200 (1200х500х800Н) чорний/Сірий Шифер

- Під замовлення
- Код: 2-221323
Відправка з 09 травня 20263 999 ₴
- +380 (93) 000-02-49
- +380 (66) 000-02-49
Комп'ютерний стіл AMF Campari – неординарна сучасна модель з відкритими поверхнями. Дизайн столу робить його головною прикрасою та надбанням приміщення, будь то дім чи офіс. Стіл виконаний без зайвих деталей: легкі опори, стільниця та 2 шухляди для канцелярського приладдя, забезпечать порядок під час робочого процесу чи процесу навчання. Каркас виконаний з металу, покритого порошковою фарбою для створення матового ефекту, який виглядає дуже благородно. Стільниця виготовлена з плити ДСП, представлена у популярних колірних рішеннях, завдяки чому можна підібрати варіант, який сподобається саме Вам.
ДСП
ДСП - деревно-стружкова плита один з найпопулярніших матеріалів у виготовленні корпусних меблів, має низку переваг таких як низька вартість, красивий і різноманітний зовнішній вигляд (в залежності від виду облицювання), міцність конструкції, стійкість до вологи та деформації. Як відомо ДСП виготовляють зі стружки й тирси, просочених формальдегідною смолою для кращого скріплення при високій температурі. Її можна просто і швидко обробляти при виготовленні виробів. Найсучаснішим видом цього матеріалу є ламінована ДСП (ЛДСП), саме вона використовується при виготовленні меблів AMF.


Правила догляду
За меблями з ДСП потрібен певний догляд і тому рекомендується при збиранні не використовувати поліролі та інші засоби, якщо на них немає позначки для ДСП, найкращим варіантом буде простий мильний розчин і суха м'яка тканина наприкінці прибирання. Зазвичай ДСП поверхня відштовхує вологу, але якщо є тріщини чи дірки, то можливе набухання, тому рекомендується стежити за поверхнею і звичайно, по можливості, не піддавати меблі та вироби з ДСП різкому перепаду температури та вологи, прямим сонячним променям.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AMF |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага виробу | 28 кг кг |
| Висота виробу | 800 мм мм |
| Габарити гофрофарби: | Ш1231*Г581*В176 мм |
| Глибина стільниці | 500 мм мм |
| Додаткові опції: | Регулювання ніжок по висоті |
| Каркас | Сталь |
| Кількість виробів у пакованні: | 1 шт |
| Матеріал | ДСП |
| Мoдель | Campari |
| Модифікація виробу: | Стіл Campari 1200 мм Чорний |
| Об'єм упаковки: | 0,126 м3 |
| Товщина каркаса (корпусу): | 16 мм |
| Товщина крайки стільниці: | 2 мм |
| Товщина стільниці | 16 мм |
| Фурнітура: | Напрямні ящики — телескопічні |
| Колір каркасу | Чорний |
| Колір | ДСП-Сірий Шифер |
| Ширина стільниці | 1200 мм |
- Ціна: 3 999 ₴








