Лавка складана Jilly пластик під дерево коричневий

- В наявності
- Код: 2-555372
1 569 ₴
- +380 (93) 000-02-49
- +380 (66) 000-02-49
Лавочка складана AMF Jilly буде доречна і у дворі приватного будинку, на дачі та при виїзді на пікнік у компанії. Ніжки металеві, пофарбовані в тон поверхні, надають надійності та стійкості. Сидіння з пластику з імітацією плетіння під ротанг, міцне, зручне, стійке до впливу води та сонця. Лавка у складеному вигляді трансформується у зручну валізу розміром 90*25 см з ручкою для перенесення та зручного зберігання.
• Знайомтеся це лава Джилі - проста та зручна у використанні. Коли необхідно розмістити велику кількість людей більше не викликатимуть проблем, якщо поряд є лава садова складана Джилі.
• Виріб часто використовують у домашніх умовах для відпочинку та проведення часу. на прилеглій території, також у дитячих садках та центрах дозвілля, в актових та спортивних залах, у релігійних будинках.
• Лавка підходить для активного відпочинку в колі сім'ї та друзів, у приміщеннях тимчасового використання або виїзні церемонії, адже у складеному вигляді виріб чудово розміститься навіть у багажнику авто типу "седан" та "хетчбек". Лава виготовлена з якісного матеріалу, наділеного хорошими показниками міцності та стійкості для експлуатації.
• Випадкові механічні удари або вода не можуть його зіпсувати.
• Матеріал не є вимогливим у догляді, легко очищується від пилу, побутових забруднень, слідів їжі і навіть фарби.
Характеристики:
- розмір у розкладеному вигляді: 1800*280*430 мм
- розмір у складеному вигляді: 900*280*90 мм
- сидіння: дутий пластик, товщина 40 мм
- каркас: сталева труба діаметром 19 мм, товщина труби 1 мм.
Правила догляду
Простота в догляді. Допустимі сухе і вологе чищення з використанням спеціальних миючих засобів.
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал | Пластик |
| Виробник | AMF |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага виробу | 7,1 кг кг |
| Висота виробу | 430 мм мм |
| Габарити гофрофарби: | Ш930*Г290*В90 мм |
| Глибина виробу | 280 мм |
| Каркас | Сталь |
| Кількість виробів у пакованні: | 1 шт |
| Колекція | Smart (сезонні меблі) |
| Максимальне навантаження на виріб: | 300 кг |
| Мoдель | Jilly |
| Об'єм упаковки: | 0,024 м3 |
| Колір виробу: | Колір Коричневий |
| Колір каркасу | Чорний |
| Ширина вироби | 1800 мм |
- Ціна: 1 569 ₴








