Табурет Софі хром Шкірозамінник чорний зі штрихкодом Е

- В наявності
- Код: 2-052810
648 ₴
- +380 (93) 000-02-49
- +380 (66) 000-02-49
Табурет Софі - прекрасний вибір як для домашньої кухні, так і для невеликого кафе, дачі, приміщень з обмеженою площею або виїзних заходів. Даний табурет надійний і практичний. М'яке, зручне сидіння обшите зносостійким «дихаючим» шкірозамінником. В основі лежить міцний металевий каркас, покриття хром полегшує догляд за ним і надає виробу естетичний вигляд. Також особливістю даної моделі є її зручність в транспортуванні і малі габарити.
Основні особливості:
- широкий вибір оббивних матеріалів та їх колірних рішень;
- м'яке і зручне поролонове сидіння;
- стійкий металевий каркас;
- зручне зберігання до 16 штук в стопці;
- виріб транспортується в зібраному вигляді і не вимагає складання;
- приваблива ціна.
Табурет Софі Хром
Модифікація табурета Софі з каркасом кольору Хром.
Правила догляду
Витирати сидіння табурета можна губкою, змоченою в мильному розчині, після чого протирати вологе місце до сухості, бавовняною тканиною. Також можна користуватися спеціальними засобами для догляду.
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Вага виробу | 2,2 кг кг |
| Висота виробу | 450 мм мм |
| Глибина виробу | 470 мм |
| Глибина сидіння | 350 мм мм |
| Кількість виробів у пакованні: | 6 шт. |
| Кол-во изделий на паллете: | 36 шт. |
| Максимальне навантаження на виріб: | 120 кг |
| Материал обивки: | Шкірзамінник |
| Мoдель | Софи |
| Модифікація виробу: | Табурет Софи Хром |
| Колір каркасу | Хром |
| Колір оббивки | Шкірзам PVC чорний |
| Ширина вироби | 470 мм |
| Ширина сидіння | 350 мм |
| Штабельованість: | по 4 шт. |
- Ціна: 648 ₴






