Розкладачка Класик чорна з матрацом 1900*800 тканина А-1

- Під замовлення
- Код: 2-214478
Відправка з 09 травня 20263 399 ₴
- +380 (93) 000-02-49
- +380 (66) 000-02-49
Зручна розкладачка з анатомічним матрацом дозволить організувати місце відпочинку на свіжому повітрі, в саду або на дачі. Також можна використовувати як домашні меблі. Матрац виготовлений із екологічно чистих, гіпоалергенних матеріалів. Пружні високоякісні букові ламелі разом із безпружинним матрацом з пінополіуретану є повноцінною заміною ліжка з анатомічним матрацом. На ніжках розкладачки є ролики для зручності переміщення.
- У конструкції розкладачки використовується 13 букових ламелей.
- Легко розкладається та транспортується.
- Комплектується 4-ма роликами для зручного переміщення.
- Покриття металу, стійке до подряпин та іржі. Використовується високоякісна фарба.
- Матрац із жорсткого пінополіуретану висотою 70 мм.
- Ширина матраца 1800 мм та глибина 750 мм
- Виготовляється з матрацом у різних колірних рішеннях.
- Розкладачка витримує вагу понад 120 кг.
Розкладачка виготовляється в декількох модифікаціях:
1. Розкладачка Класик без матраца.
2. Розкладачка Класик із матрацом.
3. Розкладачка Класік-П без матраца (з полицею).
4. Розкладачка Класік-П з матрацом (з полицею).
Розкладачка Класик чорна з матрацом
Дана модифікація розкладачки Класик має каркас чорного кольору та комплектується матрацом.
Тканина А
| Тканини класу "А" належать до групи меблевих шеніллів, які вже давно займають лідерські позиції на ринку оббивних матеріалів. За споживчими характеристиками тканинам А немає рівних. Вони міцні, у них щільна, але водночас м'яка та еластична структура. Матеріали такого типу стійкі до самих різних впливів, в тому числі до ультрафіолетових випромінювань і високих температур, до механічних пошкоджень. У тканин класу А тривалий термін експлуатації — до 30000 циклів без деформації та потертостей. Зовнішні дані тканин А також вражають — вони мають переплетену структуру, яка імітує дрібну рогожку, колірна палітра тканин широка — все це робить тканини дуже затребуваними. Меблі з шенілла не тільки зручні, комфортні та тактильно приємні, але ще і красиві, благородні та привабливі. Шенілл дуже невибагливий в догляді, його можна мити, чистити та пилососити без проблем і побоювань. |
Правила догляду
За розкладачкою не потрібен ретельний догляд. Рекомендується періодично проводити вологе або сухе прибирання з використанням якісних миючих засобів.
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Вага виробу | 13,5 кг кг |
| Висота виробу | 370 мм мм |
| Глибина виробу | 800 мм |
| Кількість виробів у пакованні: | 1 шт |
| Кол-во изделий на паллете: | 6 шт. |
| Максимальне навантаження на виріб: | 120 кг |
| Материал обивки: | Тканина А |
| Мoдель | Класик |
| Модифікація виробу: | Розкладачка Класик чорна з матрацом |
| Колір оббивки | А-01 |
| Ширина вироби | 1900 мм |
- Ціна: 3 399 ₴



